Connect with us

Espor

Padden, League of Legends kariyerini noktaladı!

Padden, yaptığı açıklama ile birlikte League of Legends kariyerini noktalayarak, vadiye veda etti.

Padden, League of Legends kariyerini noktaladı!
Padden'ın LoL kariyerine ayrılık videosundan bir kare

Padden, vadiye veda etti!

League of Legends oynayan ve espor alanındaki turnuvaları takip eden herkesin bildiği ve aşina olduğu bir alt koridor oyuncusu olan Ege Acar “Padden” Koparal, bugün resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu TwitLonger duyurusu ile League of Legends kariyerini noktaladığını ve bırakmasının nedenlerini açıkadı. Daha önce ülkemizde birçok takımda forma giyen ve güzel performanslarla akıllara kazınan tecrübeli oyuncu Padden, uzun süredir bir takımda yer almamasının, sahnenin kapatılarak maçların evden oynanması yüzünden rekabetin kaybolduğunun ve yeni heyecanlar arama isteğinin olması sebebiyle bu kararı aldığını takipçilerini ve espor topluluğuna duyurdu.

Kariyer

  • 2015 – Dark Passage White
  • 2015 – Big Plays Incorporated
  • 2016 – Crew e-Sports Club
  • 2017 – Fenerbahçe Espor
  • 2018 – Team AURORA
  • 2020 – Galatasaray Espor

Ülkemizdeki turnuvalarda renkli bir mücadele sergileyen Ege Acar “Padden” Koparal, formasını giydiği takımlarda sadece Fenerbahçe Espor ile şampiyonluğa ulaşmayı başardı. Bu başarıları kazanırken de alt koridorda beraber uyumlu bir oyun sergileyen Bahadır “Japone” Çolak ile birçok kez gündeme gelmişti. İşte tecrübeli oyuncunun sarı lacivertli ekibin formasıyla kazanmış olduğu kupalar:

  • 2017 – Rift Rivals 2017: LCL vs TCL
  • 2017 – TCL Summer 2017

Yaptığı bu açıklamalar ile birlikte League of Legends kariyerini noktalayan Ege Acar Koparal‘a Playerbros ailesi olarak bize güzel oyunlar izlettiği için teşekkür eder, gelecekteki hayatında başarılar dileriz!


İlgnizi Çekebilir:

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 8. hafta 1. gün maçları tamamlandı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor