Connect with us

Espor

Papara Supermassive 3 oyuncusu ile yollarını ayırdığını duyurdu

[email protected], Lee “KaKAO” Byung-kwon, Noh “SnowFlower” Hoei-jong ve koç Lee “GBM” Chang-seok ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Papara Supermassive

Papara Supermassive ‘in resmi web sitesi ve Twitter hesabından yapılan duyuru ile Lee “KaKAO” Byung-kwon, Noh “SnowFlower” Hoei-jong ve koç Lee “GBM” Chang-seok ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Supermassive’in resmi web sitesinden yapılan duyuru ise şöyle oldu:

“Şampiyon oyuncularımız Lee “KaKAO” Byung-kwon, Noh “SnowFlower” Hoei-jong ve koçumuz Lee “GBM” Chang-seok ile olan yolculuğumuz burada sona eriyor. Gösterdikleri özverili çalışmaları ile takımımızı Türkiye Büyük Finali şampiyonluğuna taşıyan Koreli oyuncularımız ve koçumuza teşekkür eder, gelecek kariyerlerinde başarılar dileriz!”

Riot kontrat veri tabanına göre şu anlık Supermassive’in sadece Saldırı Gücü Taşıyıcısı rolünde oynayan Samet “Coldraa” Safra ile sözleşmesi bulunuyor. Yurt dışı takımlarının takım kadroları neredeyse tamamlanmak üzere, fakat ligimizde transfer sezonu henüz hareketlenmedi. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek transfer haberlerinden haberdar olmak istiyorsanız bizi takipte kalın!

Cloud9 Hırvat yıldızı Perkz’ü takıma kattığını açıkladı!

Moba ve FPS oyun meraklısı, sıkı Espor takipçisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor