Connect with us

Espor

Papara SuperMassive, CristoL’ü kadrosuna kattığını duyurdu!

@supmass 2021 yılı için koç @Crist0L ile anlaştı!

Vodafone Freezone şampiyonluk ligi ekiplerinden Papara SuperMassive, koç CristoL’ü kadrosuna kattığını resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla duyurdu.

 

CristoL şu sözlere yer verdi:

“Merhaba, ben cristol. 2021 sezonunda Papara SuperMassıve’şn başında ben olacağım.

2020 Kış mevsiminde SuperMassıve’in başındaydım daha önce yani bundan tam 1 split önce. Buraya geri döneceğimi bu kadar kısa vadede çok tahmin etmiyordum yalan söylemeyeyim ama tabii ki de hem çalışma açısından çok mutlu olduğum bir yer hem de gerçekten bana göre Türkiye’nin 1 numarası olduğu için burada çalışmayı istiyordum.

İlk ve ikinci split yani 2021 yılından bahsedeceksek bence hedef olarak hiç bir zaman değişmeyen bir şampiyonluk hedefi var, hem benim açımdan var hem de SuperMassıve açısından var ve bu kadro ne olursa olsun, yıl ne zaman olursa olsun hiçbir zaman değişmeyecek.

Bu sene SuperMassıve ile anlaşmaya varırken çok güzel bir ortak fikrimiz vardı aslında. Bunu şöyle izah edeyim, birkaç sene boyunca hem Türkiye’de hem yurt dışında başarılara imza atabilecek bir kadronun temelini atmak istiyoruz bu sene.

Oyuncularımızın güçlü yanları var ve bu güçlü yanlarını daha da öne çıkararak önümüzde ki senelerde hiç başarılmamış şeyleri başarmak istiyoruz, asıl hedefimiz bu.

Henüz herhangi bir oyuncuyu duyurmadık ama açıklandığında farkedeceksiniz ki çok bariz bir ortak noktaları var her ikisinin, o da başarıya fazlasıyla aç olmaları ve çok çalışkan olmaları, bunun yaratacağı bir sinerji ile çok güzel şeyler başaracağımı düşünüyorum.

Bu sene oyunculara bakıldığında özellikle kağıt üzerinde ve zaten bilinen olarak da çok ağır basan güçlü yanlarımız var bu güçlü yanları iyi kullanırsak hedeflerimize çok rahat ulaşabileceğiz. En önemli şey takım olmak yani bir takım olabilirsek gayet güçlü bir kadromuz olacağını düşünüyorum.

2021 için oldukça heyecanlıyız ve takım oyuncularımız ileride ki günlerde teker teker açıklanacaklar, bizi sosyal medyalardan takip etmeyi unutmayın. Şimdiden hepinize destekleri için teşekkür ediyorum.”

Papara SuperMassive, koç CristoL’ü kadrosuna kattığını duyurdu!

Tecrübeli koç Aykut “Cristol” Yeşilkaya, kariyerine 2015 yılında Numberone Esports takımında başladı. Daha sonra sırasıyla Team AURORA, SuperMassıve ve geçtiğimiz yaz mevsiminde ise Team Galakticos takımlarında görev almıştı.

 

 

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor