Connect with us

Espor

Papara SuperMassive League of Legends takımına yeni menajer

Papara SuperMassive League of Legends takımının yeni ismi açıklandı.

Papara SuperMassive League of Legends takımına yeni menajer
Görsel: twitter.com/supmassgg

Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi için espor takımlarının hazırlıkları ve çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Son duyurular ile birlikte Papara SuperMassive League of Legends takımının yeni menajeri tanıtıldı.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden 13 Kasım Pazartesi günü yapılan paylaşımlar ile birlikte Berk Ata “Big Poppa” Yavuz’un SuperMassive League of Legends takımının menajerlik görevini üsteleneceği duyuruldu.

Papara SuperMassive: “Yolculuğumuzda Berk Ata takımımıza rehberlik edecek”

Berk Ata “Big Poppa” Yavuz’un takıma dahil olması “Yeni sezonda Berk Ata “Big Poppa” Yavuz’un League of Legends takımımızın menajerliğini üstleneceğini açıklamaktan mutluluk duyuyoruz! Her zaman daha yüksekleri hedefleyeceğimiz bu yolculuğumuzda Berk Ata takımımıza rehberlik edecek.” ifadeleri ile birlikte açıklanırken, Yavuz ise düşüncelerini şöyle paylaştı:

“Türkiye’nin en büyük camiasına geldiğim için çok mutluyum. Şimdi en büyük başarılara imza atma zamanı. Come Back Is Real!”

Sizler Papara SuperMassive League of Legends takımına yapılan bu yeni transfer hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

Arcane 2. Sezon çıkış tarihi için beklenen açıklama geldi

The Game Awards 2023 adayları belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor