Connect with us

Espor

Papara SuperMassive League of Legends takımında ayrılık!

Papara SuperMassive Blaze League of Legends orta koridor oyuncusu ile yollarını ayırdı!

Papara SuperMassive

Ülkemiz espor arenasının ve League of Legends camiasının gözde ekiplerinden Papara SuperMassive Blaze League of Legends takımı bugün kadrosundaki önemli oyunculardan biri ile yollarını ayırdığını açıkladı. League of Legends kadrosunda orta koridor oyuncusu görevini sürdürmekte olan Han “Pout” In-woong ile başarılı ekip karşılıklı anlaşmaya varark sözleşmeyi fesh etme kararı aldılar.

2003 doğumlu Koreli oyuncu 2022 yılının Mayıs ayından beri Papara SuperMassive ekibinde orta koridor görevini sürdürmekteydi. Genç oyuncu SuperMassive öncesinde ise yine Koreli bir ekip olan Shadow EK için mücadele etmekteydi. Bu ayrılık sonrasında Koreli orta koridor oyuncusunun kariyerine nerede devam edeceği ise henüz kendisi ya da herhangi bir takım tarafından açıklanmış değil.

Şu an ligde 3 galibiyet ve 3 mağlubiyet ile mücadelesini sürdüren Papara SuperMassive Blaze hayranları ise bu ayrılık sonrasında şaşkınlık içerisinde görünüyor. Hayranlar takımın orta koridor rolünü hangi oyuncu ile dolduracağını ve ligde başarılı olup olamayacağını düşünürken henüz takım tarafından bu sorulara cevap olacak bir transfer açıklaması yapılmış değil. Böyle bir açıklama yapıldığında bunu sizlere aktarıyor olacağız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor