Connect with us

Espor

Papara SuperMassive League of Legends takımına 2 yeni transfer!

Papara SuperMassive Blaze alt koridoru Koreli ikiliye emanet ediyor!

Papara SuperMassive

Şampiyonluk Ligi 5. hafta mücadeleleri ile devam etmeye hazırlanırken takımlar ise oyuncu transferleri ile kadrolarını güçlendirmeye ve çıktıkları Şampiyonluk Ligi karşılaşmalarında galibiyetlere koşmaya çalışıyor. Bu transferlerin en yenileri ise Şampiyonluk Ligi’nde 5. sırada yer alan Papara SuperMassive Blaze ekibinden geldi. Takıma kattığı 2 oyuncu ile ŞL’de mücadeleye devam edecek 5 oyuncusunu duyuran Papara SuperMassive Blaze bu transferler ile alt koridorunu Koreli ikiliye emanet etmiş oldu.

Papara SuperMassive Blaze’in yaptığı transfer açıklaması ile kadrosuna kattığı isimlerden biri daha önceden 1 yılı aşkın bir süre boyunca Papara SuperMassive forması altında mücadele etmiş Yunus Emre “Ksaez” Şahin oldu. Mayıs ayında Galatasaray Esports’a transfer olan Ksaez için Papara SuperMassive Blaze Yine, yeni, yeniden Ksaez!” ifadesini kullandı.

Papara SuperMassive Blaze’in bir diğer transferi ise yine aktif olarak ligimizde mücadele eden Koreli oyuncu Focus oldu. Aralık 2021’den beri Galatasaray Forması giyen Focus bu transfer ile Papara SuperMassive Blaze alt koridorunda yurttaşı Pop ile birlikte yer alacak.

Ksaez ve Focus’a hoş geldin dileklerini ileten Papara SuperMassive Blaze hayranları arasında bu transferleri doğru bulmayan da vardı. Sizler Papara SuperMassive Blaze’in bu transferler ile aradığı galibiyetlere ulaşabilecek mi? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor