Connect with us

Espor

Paycell #Evdekal Haftalık Turnuvası #3 için kayıtlar başladı

Paycell #Evdekal Haftalık Sabotaj Turnuvası #3 için kayıtlar başladı.

Paycell #Evdekal Haftalık Turnuvası 3 için kayıtlar başladı

Üçüncü haftasına yaklaştığımız Paycell #Evdekal Haftalık Turnuvası’nda bu hafta daha heyecanlı geçecek! 128 takımın birbiri ile mücadele edeceği turnuva üçüncü haftası Sabotaj Modu’nda gerçekleşecek.

Bu hafta da, geçtiğimiz iki haftada olduğu gibi 7500 TL ve 2 milyon Zula Altını büyüklüğündeki ödül havuzuna ek olarak haftanın En Değerli Oyuncusu olarak seçilen kişiye MSI GTX 1650 Super Gaming X ekran kartı hediye edilecek.

20 – 22 Nisan tarihleri arasında kayıtların açık olacağı Paycell #Evdekal Haftalık Turnuvası karşılaşmaları 24 Nisan tarihinde başlayacak. Ödül havuzundan en büyük payı 3500 TL ve bir milyon Zula Altını ile birinci ekip alacakken, ikinci takım 2000 TL ve 500 bin Zula Altını, üçüncü takım 1500TL ve 350 bin Zula Altını ve dördüncü ekip ise 500 TL ve 150 bin Zula Altını kazanacak.

Ayrıca belirttiğimiz gibi MVP olan oyuncu MSI GTX 1650 Super Gaming X ekran kartı ekran kartına sahip olacak. Siz de ekibiniz ile bu turnuvaya katılmak isterseniz, buraya tıklayarak daha detaylı bilgiye ve kayıt formuna ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Riot Games, VALORANT’ın anti hile yazılımının gelişiminden memnun

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor