Connect with us

Espor

Paz’ın VALORANT serüveni uzun sürmedi

Ahmet “paz” Karahoca, VALORANT esporu hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Paz'ın VALORANT serüveni uzun sürmedi
Görsel: HLTV.org

Geride bıraktığımız günün akşam saatlerinde Digital Athletics VALORANT takımında Engin “MAJ3R” Küpeli, Ahmet “paz” Karahoca, Engin “ngiN” Kor, Beyazit “beyAz” Körpe ve koç Canpolat “hardstyle” Yıldıran ile yolların ayrıldığı haberini sizler ile paylaşmıştık. Yaşanan ses getiren ayrılığın ardından açıklamalar gelmeye devam ediyor.

5 Temmuz Salı günü saat 23.00 sularında Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Ahmet “paz” Karahoca, VALORANT esporu hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Paz: “VALORANT serüvenim burada son buluyor”

25 yaşındaki sevilen oyuncu geçtiğimiz yılın Ekim ayında ekibi ile birlikte Sangal Esports’tan ayrılarak VALORANT’a geçmesinin ardından yaptığı son açıklamada, VALORANT serüveninin burada son bulduğunu dile getirdi.

Oyunu çok sevdiğini ve beğendiğini belirten Karahoca, “Riot’un yapmak istediği turnuva, lig sistemini hiç mantıklı bulmadım ve beğenmedim. Belki de ben CS’den geçtim diyedir.” dedi.

Oyuncu profesyonel VALORANT arenasındaki arkadaşlarına “VALORANT’daki rekabetçi kardeşlerime başarılar.” şeklindeki sözleri ile birlikte veda etti.

Ahmet “paz” Karahoca’nın esporcu kariyerine Counter-Strike: Global Offensive ile devam edip etmeyeceği ise henüz bilinmiyor.


İlginizi Çekebilir:

MAJ3R, ngiN, hardstyle, paz ve beyAz, Digital Athletics’den ayrıldı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor