Connect with us

Espor

Peacekeeper Elite Championship 2021 ertelendi!

PEC 2021 süresiz olarak ertelendi.

Peacekeeper Elite Championship 2021 ertelendi!

Peacekeeper Elite Championship (PEC) 2021’in süresiz olarak ertelendiği duyuruldu.

PEC’in daha önce 31 Temmuz’da Çin’deki Şanghay Mercedes-Benz Arena’da yapılması planlanıyordu. Dünyanın birçok yerinde Delta varyantı nedeniyle COVID-19 enfeksiyonlarındaki artışla mücadele ediyor ve bu sebepten ötürü PEC 2021 ertelendi.

Organizatörler, bu kararın tüm katılımcıların ve izleyicilerin sağlık ve güvenliğini sağlamak için verildiğini söyledi. Etkinliğin yeni zamanı ve yeri ilerleyen günlerde duyurulacaktır.

Peacekeeper Elite Championship yerine, Peace Elite Super Cup 2021 artık aynı tarih ve mekanda oynanacak. Bu “büyük etkinlikte” bazı yıldız sanatçılar ve diğer profesyonel oyuncular da davet edilecek. Duyuru, ligin tüm katılımcıların güvenliğini sağlamak için koruyucu önlemler almak için Şanghay Belediye Hükümeti ile birlikte çalışacağını söylüyor.

PEC ilk olarak 2019’da tanıtıldı. PUBG Mobile espor takvim yılındaki en dikkate değer etkinliklerden birisi. Çin’den gelen ekipler, Peacekeeper Elite’de dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası davetlilerle karşı karşıya geliyor.

Geçen yıl, PEC de koronavirüs pandemisi nedeniyle sorunlarla yüzleşmek zorunda kaldı. Ancak organizatörler, tüm oyuncular için iki haftalık zorunlu karantina ile bu sorunu çözmeyi başardılar.


İlginizi Çekebilir:

Schalke 04 Esports LEC slotunu 26.5 milyon euro karşılığında sattı!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor