Connect with us

Espor

PEL Kick-Off Cup ne zaman başlıyor?

PEL Kick-Off Cup’ta hangi ekiplerimiz yer alacak, bu etkinlik ne zaman başlıyor ve daha fazlası burada:

PUBG espor takvimindeki bir sonraki durağa varmak üzereyiz. 30 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan PEL Kick-Off Cup turnuvası, Avrupa bölgesinin iki ana grubu arasında yaşanan ilk çarpışma olacak: PEL ve PEL Contenders, bu turnuvada karşı karşıya gelecek. 125.000$ ödül havuzlu PEL Kick-Off Cup turnuvasına, toplamda 32 PUBG Avrupa takımı katılacak.

1. Aşama’dan yükselen 16 PEL takımı, Kick-Off koltuklarının yarısını dolduracak. Kalan yarısı ise PEL Contenders 1. Aşama’dan gelen 16 takımın olacak. Kick-Off Cup turnuvası, iki grubun nasıl karşı karşıya geldiklerini ve PEL ile PEL Contenders arasında yükselme ve düşme durumu söz konusu olduğunda PEL 2. Aşama’da bizi nelerin beklediğini bizlere gösterecektir.


PEL Kick-Off Cup Formatı

32 takım, grup aşamasında 16 takımdan oluşan iki gruba ayrılacak: 8x PEL Contenders takımı ile 8x PEL takımı

Her gruptan en iyi 8 takım turnuvanın final aşamasına geçecek ve orada, Avrupa’daki gerçek gücün kim olduğunu göreceğiz.

Grup aşamasında, 30 Nisan’dan 2 Mayıs’a kadar oynanmak üzere toplam 24 maç gerçekleşecek. Her grubun toplam dört maç yapacağı grup aşamasında, bir günde toplam sekiz maç oynanacak. A Grubu maçları 13:00’da, B Grubu Maçları 18:30’da başlayacak. Grup aşamasındaki en başarılı 16 takım belirlendikten sonra, son aşamada yapılacak olan 12 maç, 3 Mayıs’ta başlayacak ve 5 Mayıs’ta Kick-Off Cup şampiyonunun taç giymesiyle sona erecek.

PEL Takımları Katılımcıları

PEL Contenders Takımları Katılımcıları

 

Puanlar, revize edilmiş SUPER rehbere göre ve PEL ve PEL Contenders’da güncel kullanılan format doğrultusunda verilecektir. Format, soluk soluğa geçen maçlar ve çok sayıda önemli anın yaşanmasını sağlayacak olan, öldürme odaklı ve agresif oynayışı ödüllendirecek şekilde hazırlandı.


PEL Kick-Off Cup Ödül Havuzu:

125.000 $ değerindeki ödül havuzu, en başarılı 8 takım arasında aşağıdaki gibi paylaşılacak:

1.Takım – $50,000
2.Takım – $22,500
3.Takım – $15,000
4.-8. Takımlar – $7,500

Takviminde 30 Nisan’ı işaretle ve o gün için başka plan yapma. PUBG espor dünyası 2. Aşamaya hazırlanırken, Kick-Off Cup turnuvası sayesinde çekişmenin had safhada olduğu bir mücadeleye tanık olacaksın.

Kaynak: pubg.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor