Connect with us

PUBG

PEL Offline Elemeleri: 2. günün sonunda temsilcilerimizin durumu

Elemelere temsilcimiz Team Ready damga vurdu.

PEL Offline Elemeleri

PEL Offline Elemeleri tüm hızıyla devam ediyor. Team Ready elemelere damga vururken, 2. günün ardından temsilcilerimizin son durumlarına göz atıyoruz.

1 milyon dolar ödül havuzlu PEL Elemeleri halen devam ediyor. Birçok temsilcimizin de yer aldığı turnuvada 2. gün geride kaldı. Temsilcilerimizin durumu ise maalesef pek de iç açıcı değil. 1907 Fenerbahçe, Galatasaray Esports, Beşiktaş Esports, Oyun Hizmetleri ve CREW Esports gibi önemli takımların da yer aldığı turnuva iki grup şeklinde ilerliyor.

A grubunda 1907 Fenerbahçe’nin şansı devam ediyor

Turnuvanın A grubunda PENTA Esports, AVANGAR ve TSM gibi önemli takımlar bulunuyor. Ayrıca temsilcilerimiz 1907 Fenerbahçe, Oyun Hizmetleri ve CREW Esports da bu grupta yer alıyor. Oyun Hizmetleri ve CREW Esports A grubunda son iki sırada yer alıyor. 1907 Fenerbahçe ise grubunda 8. sırada yer alıyor ve bir sonraki aşamaya geçmek için hala şansı var. Diğer temsilcilerimiz ise gösterdikleri kötü performanslardan sonra şansları gerçekten çok az.

PEL 2. GÜN A GRUBU

B grubunda Team Ready rüzgarı!

Turnuvanın B grubunda yer alan temsilcilerimiz, A grubundaki temsilcilerimize nazaran daha iyi performans sergilediler. Özellikle temsilcimiz Team Ready ilk günden bu yana adeta grubun zirvesini kimseye kaptırmadı. Onlara en yakın temsilcilerimiz ise 8. sırada Beşiktaş Esports ve 12. sırada Galatasaray Esports. B grubundaki diğer temsilcimiz Team Chargers ise 15. sırada yer alıyor.

Galatasaray Esports da 2. günün sona ermesinin ardından kendi performanslarını Twitter’dan paylaştı. 1907 Fenerbahçe ve Beşiktaş Esports yarın oynanacak maçların ardından sıralamalarını koruyarak bir üst aşamaya geçmeye çalışacak. Galatasaray Esports ise ilk 8 arasına girmek için mücadele verecek.

Elemelerin 3. günü bugün devam ediyor.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG