Connect with us

Twitch

Pelin “Pqueen” Baynazoğlu’na sosyal medya üzerinden tehdit!

Pqueen kendisine hakaret edip, tehdit eden bir kullanıcıya cevap verdi.

Pelin "Pqueen" Baynazoğlu'na sosyal medya üzerinden tehdit!

27 Mart Cumartesi günü attığı Tweet’te İzmir’in Konak ilçesinde çocuk yaşta 5 aylık hamile olan 17 yaşındaki Sezen Ünlü’nün bıçaklanarak öldürülmesi hakkındaki düşüncelerini paylaşan Pelin “Pqueen” Baynazoğlu’na hakaret ve tehdit söylemleri yöneltildi.

Sezen Ünlü’nün öldürülmesi hakkında “Yer yarılsa da dibine girseniz! Hepimize her birimize mutluluğu haram ettiniz haram! #SezenÜnlü” söylemlerinde bulunan Pqueen’e, @BekimGunner isimli bir kullanıcının ilk önce hakaret daha sonra ise “Öyle bir susacaksın ki bir gün görürsün” şeklinde tehditler savurduğu görüldü.

Bu tehditlere hem ünlü yayıncı hem de yayıncının sevenleri tepki gösterdi. Pqueen attığı ilk tepki Tweet’inde “Gel sustur bakayım aslan! Size rağmen yaşamayan, konuşmayan sizin gibi olsun!” sözleri ile cevap verirken, daha sonra attığı Tweet’lerde “Herif açık açık tehdit ediyor bu kadar rahat işte işkembeleri bunların!” ve “Bekim’e beni engelleyip tweetleri silse bile ss alındığını kim söyleyecek?” dedi.

Olayın ardından kendine tepki gösteren insanlara küfür ve hakaretler ile cevap veren kullanıcı kısa süre sonra kullanıcı adını değiştirdi.

Ünlü Twitch yayıncısı daha sonradan paylaştığı Tweet’lerde kendisine hakaret eden ve tehditler savuran kişinin, daha önceki zamanlarda kendisine oldukça dostça ve ilgili Tweet’ler attığını ekran görüntüleri ile paylaştı.

Pelin "Pqueen" Baynazoğlu'na sosyal medya üzerinden tehdit!


İlginizi Çekebilir:

wtcN: “Bir yayıncı daha yetiştirdim.”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Twitch