Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Peter “⁠dupreeh⁠” Rasmussen, 2020’nin en iyi 9. CS:GO oyuncusu seçildi!

[email protected] Astralis formasıyla sergilediği etkileyici performansı ile 2020’nin En İyi 20 oyuncusu listesinde 9. sırada yer aldı.

Peter “⁠dupreeh⁠” Rasmussen, Astralis formasıyla sergilediği etkileyici performansı ile 2020’nin En İyi 20 oyuncusu listesinde 9. sırada yer aldı.

İlk 20 listesinde dikkat edilen 191 harita performanslarının tamamına bakıldığında, dupreeh, temel istatistikler açısından hiçbir kategoride öne çıkamadı. Yine de haritalardaki 0.70 KPR, 0.64 DPR ve 1.10 rating ile 1,09 genel rating’e ulaşmayı başardı.

Üstelik, turnuvalar zorlaştıkça dupreeh’in performanslarının da arttığını belirtmekte fayda var. BLAST Finalleri için elemelerine sadece Büyük etkinliklere bakılırsa, Danimarkalının rating’i 172 haritada 1.11’e dönüşüyor. Sadece elit düzeydeki etkinlikleri (“dupreeh”in katıldığı 8’ini) düşündüğünüzde, 116 haritada 1.12 rating ile veriler ışığında dokuzuncu en yüksek rating alan oyuncu oluyor.

“dupreeh” 2020’de bir MVP ödülü için ciddi bir aday olamadı. Her şeye rağmen bu açığını, her önemli etkinliği en azından bir 1.06 rating ile oynayarak kapattı. Bu istikrarı, Astralis’in kazandığı dört şampiyonluğun her biri de dahil olmak üzere altı EVP ödülü kazanmasına yardımcı oldu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive