Connect with us

Overwatch

Philadelphia Fusion oyuncusu Overwatch 1.44 yamasından rahatsız

Doomfist nerf’ü ChipSa’yı kızdırmış gibi

Philadelphia Fusion

Philadelphia Fusion takımının en yeni oyuncusu olan ve DPS görevini üstlenen Philip ”ChipSa” Graham son değişikliklerden rahatsız.Geçtiğimiz günlerde Public Test Region (PTR) sunucusuna eklenen değişiklikler oyuna birçok değişiklik getirmeyi vadediyor. Birçok karaktere ciddi oranlarda nerf getiren bu yama ile oyunun mevcut metası da değişiyor. Çoğu hayran yeni yama ile favori karakterlerinin gücünün azalmasından rahatsız olmuş durumda. Görünüşe göre Philadelphia Fusion takımı oyuncularından ChipSa’da onlardan biri.

Doomfist karakteri üzerinden yeni yamayı değerlendiren ChipSa ”Doomfist’i eğlenceli kılan şey akışkan hareketleridir. Haritanın etrafında uçmak, kombolar gerçekleştirmek ve hızlı hareket etmek onu eğlenceli kılar. Ancak artık bunları yapamazsınız. Çünkü Uppercut yeteneği berbat bir halde. Doomfist’in bu haliyle bir çatışmaya girerseniz öldürülmeniz neredeyse kesin gibi” sözleriyle yeni yamaya ciddi eleştirilerde bulundu.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overwatch