Connect with us

Espor

Ping sorunu, vize sorunu derken artık yeni bir sorunumuz var: “Gümrük sorunu”

F1 Esports’taki temsilcimiz Cem Bölükbaşı gümrük sorunu yaşadı.

Son zamanlarda artan sorunlarımıza bir yenisi daha eklendi. Türk oyuncuların vize ve yüksek pingden çektiği yetmiyormuş gibi şimdi de gümrük sorunu çıktı.

Türk F1 Esports pilotu Cem Bölükbaşı, Twitter’dan yaptığı paylaşımla, turnuvada kullanılacak olan antrenman parçalarının gümrüğe takılması nedeniyle dün akşam oynanan turnuvaya katılmadığını açıkladı. Ünlü isim, bu parçaları tüm esporcuların kullandığını ve aynı zamanda bu parçaların şampiyonada kullanıldığını dile getirdi. Temsilcimiz, turnuva için fazla antrenman yapamadığından dolayı takımının performansını etkilememek için bu turnuvada yer almayacağını belirtti.

İşte o paylaşım

Paylaşımlarına takım arkadaşlarına destek isteyerek devam eden Cem, bir sonraki turnuvalara eskisinden daha iyi hazırlanacağını ve şimdi herkesin destek vermesinin gerektiğini belirtti.

Cem’in yaptığı bu paylaşımların altına Türk espor taraftarlarından ve F1 sevenlerden büyük destek geldi. Oldukça üzgün olduklarını belirten takipçileri, Cem için tam destek dedi.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor