Connect with us

Güncel

Pintipanda makarna temalı fotoğrafı profil resmi yaptı!

10.000 beğeni ardından @pintipanda profil fotoğrafını değiştirdi!

Pintipanda makarna

YouTube kanalı ve canlı yayınları ile tanınan ve sevilen isim Pintipanda makarna temalı fotoğrafı Twitter’daki bir iddia sonucu profil fotoğrafı yaptı.

Başarılı içerikleri ile Pintipanda Tuna Akşen her yaştan insanı eğlendirmeyi başarıyor. Hem YouTube videoları ile hem de canlı yayınları ile takipçilerine eğlenceli vakitler geçirten Pintipanda bu sefer de yeni profil fotoğrafı ile takipçilerini güldürmeyi başardı. Konunun odağı ise Pintipanda’nın son günlerde sosyal medyada oldukça popüler olan “makarna” temalı fotoğrafı. Eşinin Twitter üzerinde yaptığı paylaşım kısa sürede hayranlar tarafından 10.000’den fazla beğenildi.

İddiada belirtilen rakama kısa sürede ulaşılmasının ardından Pintipanda “Bizde söz senettir” başlığı ile fotoğrafı paylaşarak Twitter ve Instagram profil fotoğraflarını değiştirdi.

Takipçileri bir hayli güldüren bu hareketin ardından “Lan ne güzel güneştim ben. Spagetti olduk yok yere. Bari burgu makarna olsaydım” ve “20k demem gerekirdi” paylaşımları da durumun komedi dozunu artırdı. Takipçilerin fazlasıyla eğlendiği bu durum hakkında Twitter ve Instagram’da yeni şakalar yapılarak şaka sürdürülüyor.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel