Connect with us

Espor

Playerbros’un 1. Yılı Kutlu Olsun, İyi ki Varsınız!

Playerbros bugün yeni yayın döneminin birinci yılını doldurdu. İyi ki varsınız!

Herkese merhabalar, sizlere bizim için çok önemli bir haber daha verelim istiyoruz. Playerbros bugün yeni yayın döneminin birinci yılını doldurdu!

15 Ocak 2018’de başladığımız bu macerada; Playerbros.com üzerinden binlerce içerik, YouTube tarafındaysa yüzlerce video paylaştık. Bu süreçte her geçen gün büyüyen, büyüdükçe gelişen bir ekip haline geldik. Bizimle olan herkese teşekkür ederiz. İyi ki varsınız!

Bundan tam bir yıl önce, döndüğümüzü böyle duyurmuştuk:

15 Ocak 2018 itibarıyla öncelikle YouTube kanalımızı ayağa kaldırmaya ve sitemizi espor dünyasından birçok haberin ve özel içeriğin bulunduğu bir mecra haline getirmeye çalıştık. Bu doğrultuda birçok plan yapıp uygulamaya koyduk. Uykusuz geceler, eğlenceli geçen günler, gelen yorumlara bakınca yüzümüzün güldüğü anlar yaşadık. Tabii işin sert yanı olarak; birtakım hatalar yaptığımız, üzücü saatler geçirdiğimiz de oldu ama o dönemlerden ders alıp çok daha iyi şekilde ilerlemeye gayret gösterdik. Aldığımız dönüşler ve önümüze gelen sayılar gösteriyor ki Playerbros iyi bir yolda, daha iyiye gidiyoruz! 🙂

Başarının göreceli bir kavram olduğunu ve başarıya giden yolda kaybettiklerimizin bizim başarılı olup olmadığımızı belirlediğini unutmadan söyleyebiliriz ki, Playerbros bugün başarılı bir mecra haline geldi. Playerbros adına emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Bugün her ay milyonlarca insanın karşısına çıkan bir oluşum haline geldiysek burada emeğiniz çok büyük. İçerik ekibimiz ve yönetim kadromuz olarak sizlere teşekkür ederiz. Önümüzdeki yıl, yine bu tarz bir gönderide çok daha iyi bir şekilde görüşmek üzere!

Ayrıca Playerbros hakkındaki düşüncelerinizi ve geliştirmemizi istediğiniz alanlarımızı buradan aktarabilirsiniz:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor