Arayı açmayalım

Turnuva

Playerbros Cup 1. Tur Eleme Maç Takvimi

Playerbros Cup geliyor! Playerbros yenilenen ekibiyle ilk League of Legends turnuvasını duyurmaktan onur duyuyor! Rekabet isteyen League of Legends oyuncularına ilaç gibi gelecek olan organizasyonumuz 128 takımın katılımıyla gerçekleşecek. Online olarak gerçekleşecek olan karşılaşmaların detaylarına aşağıdaki metinden ulaşabilirsiniz.

Ödüller:

 1. AdeksStore.com adresinden 1.000 TL Hediye Çeki
 2. AdeksStore.com adresinden 500 TL Hediye Çeki
 3. AdeksStore.com adresinden 250 TL Hediye Çeki

AdeksStore Hakkında

Adeks Store 2010 yılından beri Adeks’te bulunan mağazadan yerel, 1400 çeşit ürün barındıran AdeksStore.com üzerinden ise tüm Türkiye’deki oyunculara ekipman satışı gerçekleştiriyor. Oyuncular arasındaki bilinirliği ile güvenli alışverişi sağlayan Adeks Store, oyun için yüksek para harcayan müşterilere düzenli olarak ürün gönderimleri yaparak pazarlama fırsatları için potansiyel yaratıyor.

 

İlk tur maçları 3 Şubat tarihinde gerçekleşecektir. Geri kalan tüm sorular için Discord yöneticimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İkinci tur maçları 4 Şubat tarihinde oynanacaktır.

 

Takım Kaptanlarının Dikkat Etmesi Gereken Kurallar

 1. Maç saatinin veya tarihinin değişmesi SÖZ konusu değildir, lütfen bu konu hakkında Discord üzerinden yöneticilere soru sormayınız.
 2. Turnuva tekli eleminasyon “best of 1” formatı ile gerçekleşecektir.
 3. Tüm takımların sadece takım kaptanları Discord kanalı üzerinde bulunmaları gerekmektedir.
 4. Yayınlamış olduğumuz güncel takım listesi dışında hiçbir oyuncu turnuvada mücadele edemez. Lobide nick kontrolünü takım kaptanları yapacaktır. Listeye buradan ulaşabilirsiniz.
 5. Takımlar maçtan 30 dakika önce hazır olmalıdır. Maç saatinden 30 dakika önce takım kaptanları Discord kanalı üzerinde çevrimiçi şekilde beklemeleri gerekmektedir.
 6. Maç saatinde hazır olmayan takım turnuvadan diskalifiye edilecektir.

 


 

1 yorum

1 yorum

 1. Cenk Ergün

  1 Şubat 2018 - 22:19 at 22:19

  HellHounds takımımız vardı fakat burada göremedim ben?

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PLAYERBROS CUP – CANLI YAYIN

Advertisement

KAÇIRMAYIN

Benzer yazılar: Turnuva