Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SEOFriendlyImages has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/playerbros.com/public_html/wp-content/plugins/seo-image/seo-friendly-images.class.php on line 2
Playerbros Marketing Türkiye Ocak 2020 Sayısında!
Connect with us

Güncel

Playerbros Marketing Türkiye Ocak 2020 Sayısında!

Playerbros’un Kurucu Ortağı Tunç Afşar, Marketing Türkiye dergisinde Playerbros’un hikayesinden bahsetti.

Playerbros Marketing Türkiye Ocak 2020 Sayısında!

Türkiye’nin önde gelen espor içerik platformlarından olan Playerbros’un Kurucu Ortağı Tunç Afşar, Marketing Türkiye dergisinin Ocak 2020 sayısında girişiminin hikayesinden bahsetti.

1991 yılında kurulan Marketing Türkiye dergisine konuşan Afşar, Playerbros, Türk espor sektörü ve esporun medya tarafında olmak hakkındaki soruları cevapladı.

“Esporun NTV’si olma amacıyla yola çıktık”

Röportajın başlangıcında yaklaşık iki yıl önce ortağı Tayfun Gerdan ile Playerbros’u hayata geçirdiğini söyleyen Afşar, “Esporun NTV’si olma amacıyla yola çıktık.” sözleri ile platformun kuruluş amacını özetledi.

Esporun ülkemizde her geçen gün daha da büyüdüğünü söyleyen Afşar, “Özellikle Espor Federasyonu (TESFED) kurulduktan sonra işler daha ciddi bir şekilde yapılmaya başlandı. Başkan Alper Afşin Özdemir esporun içinde gelen ve esporu çok iyi bilen bir başkan. Yaptığı ulusal ve uluslararası çalışmalar ile Türk esporunu yukarıya taşıyor” dedi.

Tunç Afşar ayrıca 120 binden daha fazla espor severin takip ettiği YouTube kanalında espor tarihine arşiv olacak videolar üretip paylaştıklarını da ifade etti.

Playerbros’un Kurucu Ortağı Tunç Afşar’ın Playerbros ve espor sektörüne dair birçok konuya değindiği röportajını okumak için Marketing Türkiye dergisinin Ocak 2020 sayısını dijital veya fiziksel olarak edinebilirsiniz.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Güncel