Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Playerbros Özel: 1907 Fenerbahçe’nin Space Soldiers kadrosuna ilgisi yok

1907 Fenerbahçe menajeri Emre Aksoy, Space Soldiers kadrosuyla ilgilendikleri iddialarıyla ilgili konuştu.

Space Soldiers kadrosunun profil fotoğraflarını siyah yapmasıyla birlikte birçok dedikodu gündeme gelmişti. Sponsor krizinden, takım içindeki maddi dengenin sağlanamadığına kadar birçok iddianın ortaya atıldığı bu süreçte, Playerbros olarak, 1907 Fenerbahçe’nin Space Soldiers oyuncularını transfer edeceği söylentileriyle ilgili -1907 Fenerbahçe menajeri- Emre Aksoy’a ulaştık.

“Böyle bir şey söz konusu değil”

Son dönemde çıkan ve birkaç saat içinde üzerine yeni iddiaların eklendiği gelişmeler için yorum yapan Aksoy, 1907 Fenerbahçe’nin Space Soldiers kadrosuna ilgisi olmadığını belirtti. “Böyle bir şey söz konusu” diyerek bu iddiaları yalanlayan yönetici, sağda solda çıkan iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtmiş oldu.

İddiaların kaynağı ne?

Birçok espor sitesinde yer alan ve sözleşme krizi gibi detaylarla süslenen bu gelişme, Space Soldiers’ta editör olarak yer alan Ali Uygur Selçuk’un Twitter hesaplarındaki Fenerbahçe paylaşımlarıyla başladı gibi görünüyor. Space Soldiers oyuncularının profillerini siyah yapmaları ve takım çalışanının Fenerbahçe paylaşımı yapmasıyla, Space Soldiers oyuncularının 1907 Fenerbahçe’ye dahil olacağı yönündeki iddialar yazılıp çizilmeye başlandı.

Bu iddiadan hareketle hızlı bir şekilde yayılan bu iddialar için yapılan her haberde yeni bir detay “gün yüzüne” çıkıyor, sözleşme krizine kadar birçok konuda haberler yapılıyordu. Fenerbahçe için yapılacak önümüzdeki başkanlık seçimlerinde Ali Koç’u desteklediğine yönelik paylaşımlar Selçuk’un bu hareketiyle bambaşka boyutlara giden bu gelişme, 1907 Fenerbahçe menajeri Emre Aksoy’un “Böyle bir şey söz konusu değil” sözleriyle tamamlanmış oldu.

Peki neler oluyor?

Space Soldiers oyuncularının ve yönetim ekibinin konuyla ilgili net açıklamalar yapmamaları, konunun takım içindeki bir sorun olduğuna yönelik bir izlenim uyandırıyor. 1907 Fenerbahçe iddialarının yalanlanmasının ardından ne olacağı merakla beklenirken son gelişmeleri araştırmaya devam edeceğiz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive