Connect with us

Espor Haber

Playerbros Özel: Korpse, Cepted ve Malrang ile neden yollar ayrıldı?

Playerbros Özel: Royal Bandits’te Cepted, Malrang ve Korpse ile yollar neden ayrıldı?

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin yeni dönemine kadrosunda büyük değişiklikler yaparak merhaba demeye hazırlanan Royal Bandits’te durum nasıl? Takım menajeri Mert Tanrıverdi ile Playerbros ofisinde bir röportaj gerçekleştirdik! Bu röportajın tamamı kısa bir süre sonra Playerbros YouTube kanalında olacak. Şimdiyse Korpse, Cepted ve Malrang ayrılıklarına bir göz atalım.

Hatırlayacağınız üzere Royal Bandits takımın orta koridorunda Cepted ile ormanında yer alan Malrang ile yollarını ayırmıştı. Bu ayrılığın ardından yedek destek oyuncusu Korpse ile de bağlarını koparan takım, yeni transferleri ve as kadroya çıkan oyuncularıyla bu açığı kapattı. Peki bu ayrılıklar neden yaşandı?

“Önümüzü görmek…”

2019 ile birlikte franchising sistemine geçecek olan ligimizde takımlar geleceğe dönük yatırımlar yapmak isteyecek gibi görünüyor. Bu anlamda radikal kararlar aldığı görülen Royal Bandits’in Cepted ve Malrang ile yollarını ayırması, Mert Tanrıverdi’ye göre, “önümüzü görmek ve daha iyi adımlar atabilmek amacıyla yapmış olduğumuz bir hamle” olarak tanımlanıyor. Royal Bandits’in gelecek planlamasında Cepted ve Malrang gibi isimlere yer yok gibi görülürken, önümüzdeki dönemde geleceğe dönük yatırımları fazlasıyla duyacağız gibi duruyor.

Korpse ile yollar neden ayrıldı?

Kore’de geçirdiği hazırlık döneminin ardından ligin yeni dönemi için iddialı görülen oyuncular arasında yer alan Korpse, yeni dönemde Royal Bandits’te yer almayacak. Bu ayrılığın nedeni konusunda da sorumuzu yanıtlayan Tanrıverdi, Korpse’un yeni dönemde yedek kalmak istemediği için ayrıldığını belirtti. Takımda kalmasını çok istediğini söyleyen menajer, bu ayrılığa çok üzüldüğünü söylüyor. Tanrıverdi ayrıca bu ayrılıktaki kararın Mehmet’e yani Korpse’a ait olduğunu sözlerine ekledi.

Bu ve daha fazlası için Playerbros’un YouTube kanalını takip etmeye devam edin!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor Haber