Connect with us

Espor

Playerbros Özel: Tunç Berkman, TBF 2018’i değerlendirdi

Vestel’in pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı Tunç Berkman, TBF 2018’i değerlendi. #PlayerbrosÖzel

Vestel’in pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı Tunç Berkman, dün oynanan Türkiye Büyük Finali 2018‘i Playerbros’a değerlendirdi. Bahçeşehir SuperMassive’in 3-1’lik galibiyetiyle şampiyonluğa ulaştığı bu seri için Berkman yorumu, “ülkemizi başarı ile temsil edeceğine inanıyoruz. Kalbimiz onlarla olacak” şeklinde oldu. Hatırlayacağınız üzere Vestel, final serisini ardından Bahçeşehir SuperMassive’i tebrik etmişti.

“Gelenek devam etti”

Royal Bandits dışında Bahçeşehir SuperMassive, VFŞL Yarı Finali’nde 1907 Fenerbahçe’yi 3-1 mağlup etti ve adını Türkiye Büyük Finali’ne yazdırdı.

Böylelikle takımın, yer aldığı tüm mevsimlerde final oynama geleneği devam etti.

Royal Bandits ve Bahçeşehir SuperMassive’in karşı karşıya geldiği final, onbinlerce kişi tarafından keyifle izlendi.

“Hikayenin son satırları ‘Vadi’de yazıldı”

TBF’nin ilk maçını Royal Bandits aldı. Ancak final kupasını kaldıran ise Bahçeşehir SuperMassive oldu. Bahçeşehir SuperMassive, 3-1’lik skorla Türkiye‘nin en iyisi ünvanını kazanarak ülkemizi World Championship 2018 ön elemelerinde temsil etme hakkını kazandı. Ve hikayenin son satırları “Vadi”de yazıldı.

Bu önemli karşılaşmanın açılışı da oldukça dikkat çekici idi. Final, özel olarak bestelenen “Efsaneyiz” adlı şarkı ile Fatma Turgut ve Ferman Akgül’ün akıllardan uzun süre çıkmayacak canlı performansıyla başladı.   LOL dünyası ile uyumlu olan bu açılış show’u sanırım uzun süre unutulmayacak.

“Kalbimiz onlarla olacak”

LOL’un ana sponsoru olan Vestel ailesi olarak keyifli bir sezon geçirdiğimize inanıyor, final oynayan iki takımı tebrik ediyor, Bahçeşehir SuperMassive’in ülkemizi başarı ile temsil edeceğine inanıyoruz.  Kalbimiz onlarla olacak.

Berkman’ın bu dev etkinlik sonrası görüşleri böyleydi. Hatırlayacağınız üzere daha önce Playerbros’un sorularını yanıtlayan Berkman, Vestel’in espor fikirlerini de Playerbros ekranlarından aktarmıştı. O videoya da hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor