Connect with us

Röportaj

Playerbros Özel: Twitch Sözleri Röportajı

Twitch Sözleri sayfasının yöneticisi Anıl Kızılkan’a merak ettiğimiz soruları yöneltiyoruz.

Playerbros Özel: Twitch Sözleri Röportajı

Playerbros olarak gerçekleştirdiğimiz röportajlara bir yenisini ekliyoruz. Bu röportajımızda Twitch Sözleri isimli Instagram sayfası ile 35 binden daha fazla kişiye hitap eden Anıl Kızılkan’a merak ettiğimiz soruları yöneltiyoruz.

Anıl Kızılkan Kimdir? Seni tanıyabilir miyiz?

Adım Anıl Kızılkan, Zonguldak’da doğdum, 26 yaşındayım. İstanbul’da yaşıyorum. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Mimari Restorasyon bölümü mezunuyum. Mezun olduktan sonra bir mühendislik şirketinde çalıştım. Bazı nedenlerden işten ayrılıp sektör değiştirmek zorunda kaldım. 1 yıldan fazla bir bilişim şirketinde sosyal medya uzmanı ve editör olarak çalıştım. Sonrasında farklı sektörlerde görev aldım. Askerliğimi daha yeni yapıp geldim diyebilirim. 2 ay oldu. Şimdi ise beklemedeyim.

Instagram üzerine vakit ayırmaya ne zaman karar verdin?

2018 yılında artık bir adım atmak istedim. Eğlence sektörüyle çok ilgiliydim. Instagram da çok fazla sayfa vardı. Fakat dedim ki, farklı birşeyler yapabilirim. Başarabilirim. Hiçbir yerde görülmemiş bir şeyi yaparsam, beni özel olarak görürler ve destek verirler.

Twitch Sözleri sayfanda tür içerikler ürettiğin ile ilgili bizleri bilgilendirebilir misin?

Twitch’in ön plana çıkmasıyla birlikte, yayıncıların videolardaki sözleri akılda kalıcı olduklarını farkettim ve insanların bunları kullandıklarını gördüm. Bende sözleri paylaşabilirim diye düşündüm. İlk başta takipçilerimin benimle ilişki kurmasını sağladım. Sayfayı ilginç görmeleri ile birlikte yayıncıların sözlerini atmaya başladılar. Böylelikle takipçilerimle beraber sayfamıda geliştirmiş oldum. O yüzden takipçilerimle olan bağım  gerçekten büyüktür. Her takipçime cevap veririm.

Peki, hedeflerinde ne var?

Instagram’da daha büyük projelere imza atmak ve farklı içerikler yaratarak takipçilerimi istediklerini vermek istiyorum. Yakında canlı yayınlara da başlayacağımın haberini vermek isterim.

Anıl Kızılkan’a sorularımızı cevapladığı için teşekkür ederiz. buraya tıklayarak Twitch Sözleri Instagram sayfasına gidebilirsiniz.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Röportaj