Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Espor heyecanı Playerbros Spring Cup’ta yaşandı!

Playerbros Spring Cup esporcuların istediği turnuva ortamını yaşattı. League of Legends, CS: GO ve FIFA alanlarında kıyasıya rekabete giren oyuncuların performansları, etkinlik alanında damgasını vurdu. Online elemelerin ardından The Game for Big Kids’te gerçekleşen final karşılaşmaları, büyük küçük birçok kesimden insana hitap etti.

Saatler 11:00’ı gösterdiğinde başlayan etkinlik, HyperX ödül sponsorluğunda düzenlenen 1v1 CS: GO turnuvasıyla başladı. 32 oyuncunun katılımıyla düzenlenen bu turnuvada gülen taraf Oğuzhan Sadıkoğlu oldu. Bu sonuçla birlikte Oğuzhan, Playerbros şampiyonluk kupasını ve HyperX Cloud Alpha Gaming Kulaklık kazanmayı başardı.

CS: GO ödülleri:

 1. HyperX Cloud Alpha Gaming Kulaklık
 2. HyperX Cloud II – 7.1 Gamer Kulaklık Kırmızı (Ses Kartlı)
 3. HyperX Cloud Stinger Kulaklık

CS: GO etkinliğinin ardından gözler League of Legends’a çevrildi. 100’ü aşkın takımın katılımıyla başlayan ve finale kalan 2 takımın The Game’de karşı karşıya geldiği bu etkinlikte, Light Passengers ekibi 1-0’dan geri gelmeyi başararak seriyi 2-1 kazandı ve şampiyonluğa ulaştı. Light Passengers bu galibiyetiyle Playerbros şampiyonluk kupasını ve G413 Mekanik Oyun Klavyesi kazandı.

League of Legends ödülleri:

 1. 5 Adet Logitech G413 Mekanik Oyun Klavyesi
 2. 5 Adet Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Fare

Organizasyonun belki de en dişli karşılaşmaları FIFA alanında oynandı. Sennheiser ödül sponsorluğunda gerçekleşen organizasyon da birbirinden gollü, seyir zevki yüksek karşılaşmalar ile izleyenleri büyüleyen oyuncular, final aşamasında da izleyenlere gerçek bir final havası yaşattı. Son anına kadar büyük çekişmeye sahne olan seride gülen taraf son dakika golüyle Serhan Altunsuyu oldu. Serhan Altunsoya ödülünü Agentbros kurucu ortağı Tayfun Gerdan takdim etti. Altunsuyu bu şampiyonluğuyla Playerbros kupasının yanı sıra Sennheiser Game Zero kazandı.

FIFA ödülleri:

 1. Sennheiser Game Zero Kulak Çevreleyen Oyuncu Kulaklığı
 2. Sennheiser GSP 350 Kulak Çevreleyen Oyuncu Kulaklığı
 3. Sennheiser HD 4.20s Siyah Kulak Çevreleyen Oyuncu Kulaklığı
 4. Sennheiser HD 4.20s Siyah Kulak Çevreleyen Oyuncu Kulaklığı
 5. Sennheiser CX 3.00 Kulak İçi Kulaklık
 6. Sennheiser CX 3.00 Kulak İçi Kulaklık
 7. Sennheiser CX 3.00 Kulak İçi Kulaklık
 8. Sennheiser CX 3.00 Kulak İçi Kulaklık

Ayrıca The Game Eğlence Merkezi bireysel turnuvada hünerlerini gösteren oyunculara The Game üyeliği etti. The Game’in hediyeleri aynen şöyle oldu:

 1. 3 Aylık ücretsiz The Game Üyeliği
 2. 2 Aylık ücretsiz The Game Üyeliği
 3. 1 Aylık ücretsiz The Game Üyeliği

Playerbros’un yeni ekibiyle düzenlediği bu etkinlikte bizimle beraber olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Aynı heyecana sahip, dinamik ve çok daha büyük etkinliklerde görüşmek dileğiyle!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive