Connect with us

Güncel

Playstation 5 alan müşteriye pilavlık bulgur gönderdiler

İngiltere’de Playstation 5 alan müşteriye pilavlık bulgur gönderdiler.

Playstation 5 alan müşteriye pilavlık bulgur gönderdiler

Playstation 5, 12 ve 19 Kasım tarihlerinde tüm dünyada çıkışını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde İngiltere’de ise Türkiye’yi aratmayan bir olay yaşandı. Amazon üzerinden yeni nesil konsolu alan bir kişi, kargosunu açtığında pilavlık bulgur ile karşılaştı.

Olay @iamadamsullivan kullanıcı adlı Twitter kullanıcısının paylaşımı ile birlikte gündeme geldi. Amazon üzerinden Playstation 5 aldığını söyleyen kullanıcı belirttiğine göre kutu açtığında 5 kiloluk pilavlık bulgur ile karşılaştı.

Kısa süre içerisinde viral olan gönderinin altında pek çok kullanıcı durum ile dalga geçen çeşitli görseller paylaştı. Türk kullanıcılar ise bulgur ile yapılabilecek yemek tarifleri paylaştı.

Durumun üzerine Amazon’un kullanıcı müşteri hizmetleri bir Tweet atarak yardım edeceklerini söylese de, hayal kırıklığına uğramış müşteri Playstation’ına ulaşamamış görünüyor.

Theguardian’ın hazırladığı haber ile ana akım medyaya da taşınan konu kısa süre içerisinde başka insanların da desteğini aldı. Bazı kullanıcılar kendilerine konsol yerine ızgara ve kedi maması gibi farklı şeylerin gönderildiğini açıkladı.


İlginizi Çekebilir:

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel