Connect with us

Güncel

Playstation 5 Türkiye çıkışı resmi olarak gerçekleşti!

Playstation 5, 8,299₺’lik fiyatı ile Türkiye’de satışa sunuldu!

Playstation 5 Türkiye

Geçtiğimiz günlerde çıkan Xbox Series X/S konsollarının ardından Playstation 5 Türkiye çıkışı da gerçekleşti ve ülkemizde yeni konsol jenerasyonu başladı.

2013’teki çıkışının üzerinden 7 yıl geçmesinin ardından Playstation 4 nesli artık resmi olarak bitmiş durumda. 12 Kasım’da belirli bölgelerde satışa sunulan Playstation 5, 19 Kasım itibari ile bütün bölgelerde satışa sunuldu.

10 Kasım’da çıkışını yapan Xbox Series X/S’in ardından oyuncular 19 Kasım‘ı heyecanla bekliyordu. Özellikle konsol oyuncularının uzun süredir beklediği gün olan 19 Kasım‘ın gelmesi ile birlikte ülkemizde de satışa sunulan Playstation 5 ile Türkiye’de yeni konsol jenerasyonu resmen başladı.

Playstation 5 Türkiye fiyatı ise daha önceden de fazlasıyla konuşulduğu üzere pek iç açıcı değil. 8,299₺’lik fiyat etiketi ile ülkemizde satılan Playstation 5 için stoklar da oldukça hızlı tükeniyor. Eğer çıkış günlerinde bir Playstation 5 sahibi olmayı düşünüyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Konsolun çıkış oyunları ise şimdilik Demon’s Souls, Spider Man: Miles Morales, AC: Valhalla, CoD: Black Ops Cold War gibi yapımlar olarak görünüyor.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel