Connect with us

Espor

Playstation Plus Mart 2024 oyunları açıklandı

Playstation Plus Mart 2024 oyunları açıklandı.

Playstation Plus Mart 2024 oyunları açıklandı

Şubat ayının sonra ermesine bir gün kala, Playstation Plus Mart 2024 oyunları açıklandı. Playstation resmi blog sayfası üzerinden paylaşılan yazıda, paylaşılan bilgilere göre oyuncular mart ayında F1 23, Sifu, Hello Neighbor 2, Destiny 2: Witch Queen oyunları ile The Finals oyunundan S.O Sleek paketine ücretsiz olarak ulaşabilecek.

Bu ay ücretsiz olacak 4 oyun da 5 Mart Salı gününden 1 Nisan Pazartesi gününe kadar PlayStation Plus üyelerinin kullanımına sunulacak.

Playstation Plus Mart 2024 oyunları

EA Sports F1 23 | PS4, PS5

Resmi Formula 1 oyunu olan EA Sports F1 23, Mart ayında PS4 ve PS5 kullanıcılarına sunulacak. Codemasters tarafından geliştirilen ve EA Sports tarafından yayınlanan yarış oyunu 2023 yılının Nisan ayında çıkış yapmıştı.

Sifu | PS4, PS5

Sloclap tarafından geliştirilen ve yayınlanan Sifu, Playstation Store üzerinde 999 liralık bir fiyat etiketine sahip. 2022 yılında çıkış yapan oyun mağaza sayfasında şöyle tanımlanıyor:

“Sifu, çağdaş bir kentsel ortamda içgüdüsel göğüs göğüse çarpışmayı içeren, kendine has bir tarza sahip cesur bir dövüş oyunudur.”

Hello Neighbor 2 | PS4, PS5

İlk oyunu ile oldukça ses getiren Hello Neighbor, ikinci oyunu ile bu ay Playstation Plus’a ekleniyor. Hello Neighbor 2 mağaza sayfasında şu ifadeler ile açıklanıyor:

“Hello Neighbor 2 sizi herkesin bir şeyler sakladığı sakin bir kasaba olan Raven Brooks’a davet ediyor. Komşularınızın en karanlık sırlarını ortaya çıkarmak ve Hello Neighbor’un kötü şöhretli düşmanı Bay Peterson’ın davasını çözmek isteyen bir araştırmacı gazetecisiniz.”

Destiny 2: Witch Queen | PS4, PS5

Bungie tarafından geliştirilen ve yayınlanan Destiny 2 ise Mart ayı oyunları arasında ek paketi Destiny 2: Witch Queen ile birlikte yer alıyor.

The Finals S.O Sleek Paketi

Blog yazısında yer alan son içerik ise The Final oyunu için S.O Sleek paketi oldu. Belirtilene göre paket içerisinde 2 Destansı Kıyafet ve 12 Destansı Silah görünümü yer alıyor.

Sizler bu ayın Playstation Plus oyunları hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor