Connect with us

Güncel

PlayStation Plus’ın yeni hizmeti Video Pass yanlışlıkla ortaya çıktı

Sony, yanlışlıkla Polonya’da PlayStation Plus Video Pass isimli abonelik servisi hakkında bilgi yayınladı.

PlayStation

Bildiğiniz gibi Sony, PlayStation konsolu için PS Plus isimli bir abonelik servisine sahip. Bu servise aylık belirli bir ücret ödeyerek hem oyunların online moduna erişim sağlayabiliyorsunuz hem de aylık olarak birkaç farklı oyun hediye ediliyor. Bu siteme yeni bir özellik ekleniyor gibi duruyor.

Geçtiğimiz günlerde PS Plus’ın Polonya web sitesinde PS Plus Video Pass isimli yeni bir sistem gözüktü. Yazanlara göre PS Plus sahipleri 22 Nisan 2021 tarihi ile 22 Nisan 2022 tarihleri arasında ücretsiz olarak erişebilecek.

Tanıtımda bulunan görsele göre Sony, kendi yayıncılığını yaptığı filmleri PS Plus Video Pass sistemine ekleyecek ve PS Plus aboneleri bu filmleri izleyebilecek. Bu filmler sonuçta yine Sony’e bağlı olduğu için böyle bir sistemin gelmesi çok da şaşırtıcı bir durum değil ancak henüz hiçbir ayrıntı bilinmiyor.

PlayStation’ın Xbox Game Pass’e  karşı oyun kütüphanesi konusunda çok büyük bir dezavantajı bulunuyordu. Bu dezavantajı tersine çevirmek için PlayStation’ın Xbox Game Pass’e bir cevabı olacağı biliniyordu. Bu yenilik ve bu tarzdaki yenilikler ile Xbox Game Pass’e rakip olması kaçınılmaz olacaktır. Playstation ile ilgili daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz.

PUBG Mobile Pro League Türkiye süper hafta sonunda 2.Gün maçları tamamlandı!

Şahangiller Espor oyuncu sağlığı için yeni bir adım attı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel