Connect with us

Espor

Pokemon Dünya Şampiyonası 500 bin dolarlık ödül havuzu ile geliyor

Pokemon Dünya Şampiyonası 500.00 Dolar Ödül Havuzu ile Geliyor

Yılın en büyük Pokémon etkinliği olan Pokemon Dünya Şampiyonası, 24 Ağustos’da Tennessee, Nashville’de başlayacak ve 500.000 dolar değerinde bir ödül havuzuna sahip olacak. Dünya çapındaki eğitmenlerin, etkinliğe giriş yapma hakkını sağlayabilmesi için Şampiyona Puanları kazanması gerekiyor. Eğitmenlerin Şampiyona Puanları için de sezon boyunca çeşitli nitelikteki etkinliklere katılmaları gerekecek. Sezon sonunda en fazla puan alan eğitmenler Dünya Şampiyonası finallerine davetiye kazanacaklar.

Pokemon’un turnuva sisteminde de değişikliğe gidildi

Pokemon Ultra Sun ve Moon, Pokémon Dünya Şampiyonasının ana oyunu olarak yerini alacak ve bu yıl ilk yarışına çıkacak. Turnuvanın formatı da bu yıl Ulusal Pokédex’ten tüm Pokémonların kullanılmasına izin vermek için değişti. Son yıllarda oyuna eklenen en yeni Pokémon olan Alola Pokémon, rekabetçi arenaya katılabilir durumda olacak. Ayrıca Mega Evolution da bu yıl bir dönüş gerçekleştiriyor.

Bununla birlikte, bazı efsanevi Pokémonlar tamamen yasaklandığında, eğitmenlerin seçimlerinde bazı kısıtlamalar olacaktır.

Duyurunun yanı sıra The Pokémon Company, Kuzey Amerika Uluslararası Şampiyonasının 6 – 8 Temmuz tarihleri ​​arasında Columbus, Ohio’daki Greater Columbus Kongre Merkezi’nde gerçekleşeceğini de doğruladı.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]om

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor