Connect with us

Magazin

Pokimane Twitch ile Yeni Bir Anlaşma İmzaladı

Twitch, popüler yayıncıları kendi platformunda tutmak için anlaşmalar yapmaya devam ediyor.

Pokimane Twitch ile Yeni Bir Anlaşma İmzaladı

Facebook Gaming, Twitch ve Mixer arasında geçen yayıncı savaşlarında yeni bir adım atıldı. 23 yaşındaki Twitch yayıncısı Pokimane, Twitch ile birden fazla yıllık bir anlaşma yaparak, uzun süre daha bu platformda kalacağını duyurmuş oldu.

Yapılan bu anlaşmada yayıncının tarafını United Talent Agency isimli bir ajans temsil etti. Fakat yapılan bu anlaşmanın kuralları ve finansal yönü hakkında herhangi bir verilmedi. Twitter hesabı üzerinden kısa video yayınlayan yayıncı eğlenceli bir dille Twitch’te kalacağını duyurmuştu.

Bu videonun ardından ise Pokimane, YouTube üzerinden yayınladığı 6 dakikalık videoda neden Twitch’te kaldığını ve diğer platformlara geçmediğini anlattı.

İlginizi Çekebilir: Playerbros Funny Moments 16. bölümüyle karşınızda!

Yayıncı yaptığı açıklamada “Tanrı bu transferi yaptığı için Ninja’yı korusun çünkü artık tüm platformların yayıncıların üzerine parasal bir değer koyması gerekiyor” dedi.

Imane “Pokimane” Anys videonun devamında ise “Yani kelimenin tam anlamıyla insanlar bana ve tüm arkadaşlarıma, hayatımızın sonraki iki üç yılı boyunca ne yapacağımızı belirlemek için para ödüyorlar. İşte böyle hissediyorum. Hepimiz çok şanslı olduğumuzu hissediyorum.” sözlerini kullandı.

Aşağıda ünlü kadın yayıncının paylaştığı duyuru videosunu görebilirsiniz.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin