Connect with us

Twitch

Pqueen Mansur Yavaş ile yayın yapacağı tarihi duyurdu!

Pqueen, Mansur Yavaş’ı konuk edeceği Twitch yayınının tarihini paylaştı.

Pqueen Mansur Yavaş yayını yapacağı tarihi duyurdu!

Sempatikliği ile en sevilen Twitch yayıncıları arasında yer alan Pelin “Pquuen” Baynazoğlu, 2021 yılının Ocak ayının ilk günlerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın kendine verdiği yayın cevabı ile gündeme gelmişti. Bugün ise Pqueen Mansur Yavaş ile yayın yapacağı tarihi paylaştı.

14 Mart Pazar günü saat 16:00’da bir Tweet atan sevilen yayıncı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile 17 Mart Çarşamba günü Twitch üzerinden bir yayın gerçekleştireceğini duyurdu.

Baynazoğlu tarafından paylaşılan görselde “İçten sorulara içten cevaplar.” mesajı yer alırken, Tweet’te ise duyuruDuyurmaktan büyük bir gurur duyuyorum 17 Mart 2021 çarşamba günü saat 20.00’da Pqueen ile Kimdir’in konuğu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş. sözleri ile yapıldı.

Pqueen Mansur Yavaş ile nasıl bir araya geldi?

5 Ocak 2021 günü yapacağı yayını duyururken kendi ve Mansur Yavaş’ın bir arada olduğu bir görseli paylaşan Pqueen’e Yavaş Twitter üzerinden “Sevgili Pelin, içeriklerin beni ve ailemi çok eğlendiriyor. Gençlerimizin pozitif enerjisi bizleri mutlu ediyor. Twitch’te bir gün yayınına katılıp chat’e selam vermek isterim” cevabını vermişti.

Bu cevaba karşılık olarak Pqueen, “BAŞKANIIIIIMMMMMMMM KANAL SİZİN HER ZAMAN KAPIMIZ AÇIK <3 SİZİ ÇOK SEVİYORUM <3 <3 <3” Tweet’ini atmıştı.


İlginizi Çekebilir:

Russ’tan hediye gibi round! | cNed bıçağa koşuyor! | En İyi Valorant Anları yayında!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch