Connect with us

Güncel

Pqueen Mansur Yavaş ile Twitch üzerinde 2. kez yayın yapacak

İlk yayında Twitch Türkiye rekoru kıran Pqueen, Mansur Yavaş ile ikinci kez yayın yapacak.

Pqueen Mansur Yavaş ile Twitch üzerinde ikinci kez yayın yapacak

2 yıl önce Pelin “Pqueen” Baynazoğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte Twitch üzerinde bir canlı yayın gerçekleştirmişti. Bu canlı yayın ilk 20 dakikasında Twitch Türkiye izlenme rekorunu neredeyse ikiye katlayarak kırmış, yayının 35. dakikasına ulaşıldığında ise anlık izleyicisi sayısı 345 bini aşmıştı. İki yılın ardından ise Pqueen Mansur Yavaş ile Twitch üzerinde 2. kez yayın yapacağını duyurdu.

Tüm Türkiye’nin heyecan ile beklediği 14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri öncesi yapılacak canlı yayının duyurusu 11 Mayıs Perşembe günü yapıldı.

İlginizi Çekebilir: Pqueen, Mansur Yavaş yayını ile birlikte Twitch Türkiye izlenme rekoru kırdı!

Uzun süredir canlı yayın yapmayan Baynazoğlu, bu yayını şu ifadeler ile duyurdu: İkinci kez duyurmaktan büyük bir gurur duyuyorum! 12 Mayıs 2023 saat 22.00’de ABB Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcı Adayı Mansur Yavaş’a seçime ve sonrasına dair merak ettiklerimizi soracağım! Kısacası yayın var kız kalkın!

Pqueen Mansur Yavaş yayını 12 Mayıs Cuma günü akşamında

Pqueen’in de mesajında belirttiği gibi duyurulan canlı yayın 12 Mayıs Cuma günü akşamı saat 22.00’da twitch.tv/pqueen kanalı üzerinde gerçekleştirilecek.

Sizler bu yayın hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce geçtiğimiz sefer olduğu gibi bu yayın da rekor kırılacak mı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer tüm okurlar ile paylaşmayı unutmayın!

[Güncelleme: 12.05.2023 – 23.59]

Sevilen isim Pelin “Pqueen” Baynazoğlu, canlı yayına yaklaşık 30 dakika kala Twitter ve diğer sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı video ile planlanan yayının başkent Ankara’da gerçekleşen yoğun yağış nedeniyle ertelendiğini duyurdu. Baynazoğlu videoda şöyle konuştu:

“Bunun bir yayın duyurusu olmasını çok dilerdim ancak şu anda Ankara’da inanılmaz bir yağış hakim. O sebeple sevgili Mansur Yavaş da yayına katılamayacak. Gidip ilgilenmesi gereken başka başka şeyler var. Yarına taşımayı düşünüyoruz yayını. Uygun olduğumuz bir saati ben size tekrardan duyuracağım. Lütfen kusurumuza bakmayın.”

[Güncelleme: 13.05.2023 – 14.19]

13 Mayıs Cumartesi gününün öğle saatlerinde paylaştığı Tweet’te Baynazoğlu, canlı yayın hakkındaki son durumu şu ifadeler ile paylaştı:

“Efendim seçim yasakları 18.00’da başlayacağı ve Mansur Yavaş’ın programı yoğun olduğu için kendisine sorularımı erkenden sordum saat 16.00 gibi YouTube kanalımdan yayında olur. Umarım sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz. Herkese çok sevgiler iyi seyirler. Süre kısıtlı olduğu için eksik 2 sorum kaldı. Onu da seçimden sonra soracağım size SÖZ!”


İlginizi Çekebilir: 

Twitch abone rekoru kırıldı! Zirvenin yeni sahibi KaiCenat oldu

Oyun ve espor dünyasının nabzı bu yıl da Gaming İstanbul’da atacak

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel