Connect with us

Güncel

Pqueen Mansur Yavaş yayını gelirlerini bir doğa projesine aktaracağını duyurdu!

Henüz yayın başlamadan @pqueenn ve sayın Mansur Yavaş’tan sevindirici bir haber daha geldi!

Pqueen Mansur Yavaş yayını yapacağı tarihi duyurdu!

Twitch‘in sevilen isimlerinden Pqueen Mansur Yavaş yayını gelirlerini Yeşilin Başkenti Projesine aktaracağını duyurdu. Bugün saat 20.00’de başlayacak olan ve konuğu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olan ‘Pqueen ile kimdir?’ programı tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. Daha yayın yapılmadan sevgili Pqueen ve sayın Mansur Yavaş’tan sevindirici bir haber daha geldi!

Saat 20.00’de başlayacak olan yayının tüm gelirleri Ankara için bir doğa projesi olan Yeşilin Başkenti Projesine aktarılacak. Mansur Yavaş proje hakkında Bazı projeler ömürlüktür. Yerli üreticilerimizin fidanları Atatürk’ün Başkent’inde hatırasına nefes, evlatlarımıza ve torunlarımıza miras olacak. Gelin Ankara’yı birlikte #YeşilinBaşkenti‘ne dönüştürelim, Milli Mücadele’nin kalbinde yeniden yeşerelim.” ifadelerini kullandı.

Yapılacak olan bu yayını şimdiden inanılmaz bir izleyici kitlesi merakla bekliyor. Özellikle diğer yayıncılardan da gelen destekler üzerine büyük bir kitle bugün Twitch Türkiye anlık izlenme rekorunun kırılacağını düşünüyor.

Yayını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Mansur Yavaş Twitch kanalı 150 bin takipçiye ulaştı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel