Connect with us

Espor

PraY: “Tepki içeren herhangi bir sayfaya tıklamamak için dikkat ettim”

PraY, Uzi hakkındaki fikirlerinden son dönemde dikkat ettiği şeylere kadar birçok konuya açıklık getirdi.

Kingzone DragonX takımının saldırı gücü oyuncusu PraY, MSI 2018‘in ardından bu sözlerle düşüncelerini paylaştı.

PraY, dün yaptığı canlı yayınla MSI sonrası ilk defa konuşurken; birçok olumsuz yorum olabileceği için topluluktaki herhangi bir yazıyı okumadığını belirten oyuncu, ayrıca hayranlarından birçok olumsuz mesaj aldığını söyledi. Bununla da kalmayan ünlü isim, internette yama notlarını okurken dahi kendisi ile ilgili olumsuz tepkiler içeren sayfalara tıklamamak için dikkat ettiğinden bahsetti.

Kazanova Ezreal sorunu yaşanmış

PraY, MSI’a ilişkin, sıkı bir maç programı olduğunu, ancak maç programının vize problemleri yüzünden RNG için daha zor olmuş olabildiğini ve ayrıca oyun ortamının iyi olmadığını, Kazanova Ezreal kostümünde Q yeteneği kullanıldığında oluşan kekeleme problemi nedeniyle oyunun birçok kez durduğunu söyledi.

Uzi hakkında ne düşünüyor?

PraY, ayrıca rakibi Uzi hakkında:” Ben dakikada yaklaşık 10 minyon kestim, ama o 15 kesti. Sanki o bir sonraki maçtan da minyonları alıyormuş gibi hissetim.” diyerek müthiş turnuva geçiren rakibinden övgüyle bahsetti. PraY’e onların bir Çin platformunda yayınlara başlayacağı söylentileri sorulduğunda henüz hiçbir şeyin olmadığını söyledi.

PraY, sonlara doğru hayranları ve takipçilerine: ” Ne dersem mazeret sunmuş  gibi olacağım, o yüzden bence çok fazla şey söylememeliyim. Beni her kim teselli ettiyse minnetarım ama bu, o iyi dilek kelimelerinin aslında beni acıttığı bir zaman. Üzgünüm ama umarım bana daha fazla şey sormadan önce biraz zaman verirsiniz.” dedi.

Finalde kaybetmişlerdi

Kingzone DragonX, MSI 2018’e mutlak favori olarak gelmiş ancak finalde RNG’ye 3-1 yenilerek turnuvada ikinci olmuştu.

PraY, MSI 2018 grup aşamasında 4.8 KDA ile oynadı ve takımının elde ettiği skorların %75,4’üne etki etti. Grup aşamasından sonra yarı final ve final maçlarında ise rakiplerine fazla baskı gösteremeyen PraY, 2,1 KDA ile beklentilerin biraz altında kaldı.

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor