Connect with us

Güncel

Prince of Persia: The Sands of Time Remake bir kez daha ertelendi

Prince of Persia: The Sands of Time Remake yine ertelendi!

Prince of Persia

Prince of Persia: The Sands of Time Remake tekrar ertelendi ve ne zamana kadar ertelendiği açıklanmadı. Oyunun Ocak 2021’de piyasaya çıkması bekleniyordu. Ancak, tarihi belli olmayan bir erteleme gelmişti ve şuanda oyunun çıkış tarihi ile ilgili kesin bir bilgi yok.

Ubisoft, Twitter’dan yaptığı paylaşımda kullanıcılara bunları söyledi: “Prince of Persia: The Sands of Time Remake‘i Eylül ayında duyurduğumuzdan beri, bu sevilen franchise hakkında sizden çok sayıda geri bildirim aldık. Geliştirme ekiplerimizi mümkün olan en iyi oyunu yapmaya teşvik eden, sizin tutku ve desteğinizdir. Bununla birlikte, Prince of Persia: The Sands of Time Remake sürümünün daha sonraki bir tarihe kaydırılmasına karar verdik.”

Bu ekstra geliştirme süresi, ekiplerimizin orijinaline sadık kalarak taze hissettiren bir yeniden yapım sunmasını sağlayacaktır. Güncellemenin bir sürpriz olabileceğini anlıyoruz ve sizi Prince of Persia: The Sands of Time Remake‘in ilerleyişi hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu arada, sürekli bizi desteklediğiniz için hepinize teşekkür etmek istiyoruz.” dedi.

Astralis Tivoli Gardens’ta mağaza açıyor!

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: Sangal Esports, EDC Sezon 2'de HellRaisers Esports'a mağlup oldu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel