Connect with us

Espor

Pringles LEC’nin Yeni Yiyecek Sponsoru!

Pringles 2020’de de LEC’nin yanında!

lec pringles

Riot Games, Pringles markasının 2020 Bahar Mevsimi’nde LEC‘ye sponsor olduğunu duyurdu. Bunun öncesinde, 2019 Yaz Finali’nde de Pringles LEC’nin sponsorlarından birisi olmuştu.

Bu sponsorluğun espor takipçileri için getirilerinden birisi de 12 Şubat-5 Mart tarihleri arasında Pringles paketlerinden çıkan kodların, Hextech Seti, RP kuponları ve Hextech Kostüm‘leri verecek olması!

Bu sponsorluk girişimi, Yunanistan-Atina‘da gerçekleşen 2019 Yaz Finali’ne büyük ölçüde benzer nitelikte. Bir başka benzerlik de, Pringles’ın geçen sene olduğu gibi bu sene de 10 şanslı hayranı LEC stüdyolarında geziye götürecek olması. Bu çekilişe de Pringles ürünlerinden elde edilen kodlarla katılım sağlanabilecek.

2020’ye girerken Riot Games’in bir çok firma ile sponsorluk anlaşması yaptığını görüyoruz. Bunlardan bazıları; Red Bull, KitKat, Logitech, Warner Music, Beko gibi bilindik markalardan oluşmakta.

İlk defa 2019 LEC’ye sponsor olan Pringles bu girişimle durmadı. Bunun sonrasında iş ilişkilerini ESL ile genişletti, espor odaklı bir belgesel serisi başlattı ve DreamHack Winter etkinliğine festival partneri olarak katıldı.

Espor sektörünün büyümesine belki de aklımıza en son gelecek yiyecek firmaları bile destek olmakta. Gelecekte daha nice firmayı bu sektöre yatırım yaparken göreceğimizden şüphem yok!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi aynı zamanda da oyun ve espor sevdalısıyım. Oyun oynamayı ve esporla alakalı tartışmayı, sohbet etmeyi, yazı yazmayı severim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor