Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Profesyonel CS:GO takımı Bad News Bears dağılıyor!

Bad News Bears dağılıyor

dazzle bad news bears

Kuzey Amerika merkezli profesyonel CS:GO takımı Bad News Bears, oyuncuların farklı fırsatları değerlendirmesinden dolayı dağılıyor.

Takımın dağılmasını Jonji’nin Chaos’a transfer olduktan sonra dapr’in de VALORANT’a geçeceğini açıklamasından sonra öğrendik. Takımın diğer bir oyuncu olan crashies de nisan ayında VALORANT’a geçeceğini açıklamıştı. Bütün bu değişikliklere dayanamayan takım, artık profesyonel CS:GO sahnesinde rekabetini sürdürmeyecek.

Takımın son oyuncularından dazzLe, takımın dağılmasının ardından CS:GO oynamaya devam edeceğini takipçilerine bildirdi. Jonji, Chaos takımında CS:GO kariyerini sürdürmeye devam etmekte. Dapr da VALORANT’a geçeceğini açıkladı, fakat son iki oyuncu ptr ve mitch’in ne yapacağı bilinmiyor.

“Dazzle: Bad News Bears, oyuncular farklı fırsatlarla karşılaştığı için dağılıyor. Counter-Strike’ı seviyorum, hiçbir oyun onun bendeki yerini dolduramaz. VALORANT’ta para kazanma olasılığım daha yüksek olsa bile şimdilik değişiklik yapmak istemiyorum. Sevdiğim oyunda mücadele etmeye devam edeceğim.” 

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive