Connect with us

Espor

Profesyonel Zula oyuncusu Maxic, emekliliğini duyurdu

Profesyonel oyuncu Zula kariyerini sonlandırdı

maxic-zula

Faruk Can “Maxic” Öztürk, Instagram üzerinden Zula’nın profesyonel arenasından çekildiğini açıklayarak kariyerini sonlandırdı.

Çamlıca Espor’un sürpriz bir şekilde şampiyon olarak bitirdiği Zula Süper Lig’in son sezonunu üçüncülükle sonlandıran Galatasaray Espor’un önemli isimlerinden Maxic, Zula arenasından çekildiğini duyurdu. Galatasaray ile birçok şampiyonluk yaşayan esporcu, paylaştığı gönderide kariyerinde önemli rol oynayan isimlere teşekkür etti. Maxic, açıklamasının devamında Zula’dan çekilmesine rağmen kendisini başka alanlarda göreceğimizi de ifade etti. Yirmi iki yaşındaki profesyonel esporcu, 1.26 KDA ile Zula kariyerini sonlandırdı.

Fnatic Rekkles ile yollarını ayırdığını doğruladı!

Maxic’in açıklaması aşağıdaki şekildeydi:

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 yıl süren ZULA serüvenimi noktalamış bulunmaktayım. Bu zamana kadar yanımda olan takım arkadaşlarıma ve size çok TEŞEKKÜR EDERİM… Toplamda 6 sezonun 5’inde şampiyon olarak ZULA Süper Lig’i geride bıraktık. Gönül isterdi ki 6/6 yapmak fakat olmadı. Bundan sonra beni farklı alanlar ve farklı platformlarda göreceksiniz… Baştan başlamak gerekirse @captainatx @zulaoyunespor sizlere bir teşekkür borçluyum. Zula sayesinde buralara geldim. Zula Süper Lig’deki çoğu oyuncu arkadaşım ancak @hskokoo @vonsofficial @growetv @unity_cihan @flashwp @emirhan.demrbas @witd00d bu isimlerin benim için ne kadar değerli olduklarını belirtmeden edemeyeceğim. Birlikte birçok başarıya imza attık. Son olarak 6 sezonun 5’ini üstümde eskittiğim @gsespor’a sonsuz teşekkürler… İyi ki varsınız… TEŞEKKÜRLER….

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor