Connect with us

Espor

PSG Talon Unified hakkında açıklamada bulundu!

Geçmiş olsun Unified.

Hong Kong merkezli espor organizasyonu PSG Talon Unified hakkında açıklamada bulundu. Unified, İzlanda’da gerçekleşecek olan MSI turnuvasında oynayamayacak.

Organizasyon Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla Unified’in sağlık durumunu taraftarlarına duyurdu. Biz de sizler için bu açıklamayı Türkçeye çevirdik.

Taraftarlarımıza ve League of Legends topluluğuna, MSI öncesine ADC Unified’ın sağlık durumu hakkında herkesi bilgilendirmek istiyoruz. Spring Split’i boyunca Unified pneumothroax adı verilen bir hastalıktan müzdaripti ve geçtiğimiz birkaç haftadır da hastanede tedavi görmekteydi. Bu periyot boyunca Unified’ın isteği üzerine bu durumu kimseye duyurmama kararı aldık.

PCS Spring Split’i kazanmamızdan ve MSI’a qualify olmamızdan beri PSG Talon yönetimi olarak Unified ve doktoruyla uçuş yapıp yapamayacağı hakkında karşılıklı görüşmelere devam ettik. Uçuş riskini hesaba katıp Unified’ın Hong Kong’da kalıp İzlanda’da düzenlenecek olan MSI turnuvasına katılmaması kararına vardık.

Bunun çok zor bir karar olduğunu biliyoruz ve bu şanssız durum nedeniyle üzülmemize rağmen, oyuncularımızın sağlığının bizim için bir numaralı öncelik olduğuna içtenlikle inanıyoruz.

Unified’ın sağlık durumunun hızlı bir şekilde iyileşmesi için dileklerinizi bekliyoruz.

Riot Games bu durumda Beyond Gaming’den Doggo’nun Unified yerine oynaması için gerekli izinleri verdi. Beyond Gaming ve Dinter’dan bu durumda verdikleri destek için büyük bir teşekkür etmek istiyoruz. Yenilenen kadromuz ile İzlanda’da Unified’ı ve bölgemizi gururlandırmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız!

Umuyoruz ki Unified en kısa sürede eski sağlığına kavuşur ve profesyonel League of Legends arenasında mücadelesine devam eder.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor