Connect with us

Espor

PUBG 4 Milyon Xbox Oyuncusuna Ulaştı

PUBG 4 Milyon Xbox Oyuncusuna Ulaştı

Microsoft, bugün dört milyondan fazla oyuncunun Xbox One’da PlayerUnknown Battlegrounds’a (PUBG) sahip olduğunu duyurdu. Oyun Xbox’da piyasaya sunulduğundan bu yana altı haftadan fazla bir sürede hem içeriği geliştirmek hem de deneyimi iyileştirmek ve optimize etmek için altı güncelleme aldı. Salı günü yapılan son güncelleme, oyuna otomatik koşma özelliğini ekledi.

Xbox’un oyunun üç milyon oyuncuya ulaşımı 12 Ocak’ta ilan edildikten sonra, dört milyonluk yeni kilometre taşı iki hafta geçmeden geliyor. Sadece 13 gün içinde bir milyon satış daha eklemek etkileyici bir başarıdır. Fakat oyunun bilgisayar sürümün ile karşılaştırdığımızda bu sayı gözümüzde biraz daha küçülüyor.

İlginizi Çekebilir: En Saçma PUBG Bugları (VİDEO)

PUBG’de karakter yaratan herkese 30.000 Battle Point hediye

Başarıyı kutlamak için PUBG Corp, tüm oyunculara ödül olarak 30.000 Battle Point veriyor olacak. Xbox One’da PUBG’yi satın alan ve 31 Ocak saat 02.00’dan önce bir karakter yaratan herkes bu ödüle uygun olacaktır. Puanlar 1 Şubat Cumartesi günü saat 02: 00’dan sonra teslim edilecek.

Battle Points, şapkalar, ceketler, gömlekler, pantolonlar ve benzeri kozmetik eşyalar içeren loot sandıkları almak için oyun içi para birimi olarak kullanılıyor. 30.000 BP ile oyuncular birden fazla sandık satın alabilecek.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor