Connect with us

PUBG

PUBG Savage 4×4 haritası yeni adı olan Sanhok ile savaş meydanına dönüyor!

PUBG için yeni harita yolda!

PUBG Topluluk Yöneticisi RKRigney yeni haritanın duyurusunu yaptı! Yeni 4×4 kilometrelik ada haritası test aşaması için son kararlaştıran adı olan Sanhok ile dönüyor. Okunuşu ise “sah-nok”.

Haritanın tasarımı Güneydoğu Asya’da Thailand ve Philippines yakınlarında bulunan iki adadan esinlenildi. Bu ada fikrinin ismi ise yine iki farklı kelimeden türetildi.

Birincisi bir Thai kelimesi olan “eğlence” anlamına gelen สนุก (“sah-nook” şeklinde seslendiriliyor.)
İkincisi ise bir Filipino kelimesi olan “tavuk” anlamına gelen manok (“mah-nok” olarak seslendiriliyor.)

İki kelimenin birleşimi ile de Savage’ın yeni adı oluşturuldu. “Sanhok”. Okunuşu ise “sah-nok”. Tavuk Şenliği anlamına mı geliyor artık, siz düşünün.

Geliştirici ekip Sanhok haritasının test sürecine başlamak üzere ve bu kez PUBG sahibi olan herkes Kapalı Deneysel Sunucunun yerini alacak “Experimental Server” yani Deneysel Sunucuya giriş yapabilecek. Oyun sahipleri Steam kütüphanelerinde kısa bir süre sonra PUBG – Experimental Server adında bir oyunla karşılaşacaklar. Oyuncular, gelecek olan tüm deneysel güncellemeleri bu sunucu üzerinde test edebilecekler.

Tam deneme süreci takvimini aşağıda bulabilirsiniz:

TEST SÜRECİNİN BAŞLANGICI:
10 Mayıs Perşembe – Pasifik Zaman Dilimi: 19:00 / 11 Mayıs Cuma – Orta Avrupa Yaz Saati: 04:00 / 11 Mayıs Cuma – Kore Zaman Dilimi: 11:00

TEST SÜRECİNİN BİTİŞİ:
14 Mayıs Pazartesi – Pasifik Zaman Dilimi: 04:00 / 14 Mayıs Pazartesi – Orta Avrupa Yaz Saati: 13:00 / 14 Mayıs Pazartesi – Kore Zaman Dilimi: 20:00

Test sürecinin bitişine aldanmayın. Sanhok haritasının tam anlamı ile çıkış zamanına daha birkaç ay var. Oyuncuların testleri sonucunda istek ve şikayetlerine göre yapılacak değişikliklerin ardından en iyisini sunmayı planlayan geliştirici ekip, oyunculara sabırlı olmalarını söylüyor.

Bizi fazla bekletmeyin…

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG