Connect with us

PUBG

PUBG 7.2 güncellemesi yakında geliyor

PUBG 7.2 güncellemesi ile dereceli mod, benzin bidonuve silah düzenlemeleri oyuna ekleniyor.

PUBG 7.2 güncellemesi yakında geliyor

Battle Royale türündeki oyunların öncülerinden olan PUBG için yayınlanan 7.2 güncellemesi test sunucularında yayınlandı. Vikendi’nin sırları açığa çıkmaya devam ettikçe PUBG 7.2 güncellemesi ile sunduğu değişiklikler ve yeni içerikler oyuncuları mutlu edecek gibi görünüyor.

PUBG’nin 7.2 güncellemesi ile oyuna bir dereceli mod, eşya olarak benzin bidonu, pompalı silahlarda iyileştirme ve silahlarda düzenleme gibi yeni özellik ve düzenlemeler ekleniyor olacak.

Oyundaki rekabeti daha da arttırması beklenen dereceli modda bot oyuncular yer almayacak. Bu modda oyun toplam 64 kişi ile oynanacak, kırmızı alan olmayacak ve ganimetler her zamankinden daha hazır bir şekilde oyuncuları bekliyor olacak.

Eklenen bir diğer yeni özellik olan benzin bidonu ise düştüğü yere yakıt bırakıyor ve fırlatılabiliyor. Benzer şekilde oyuncular artık yıkıma yol açmak istedikleri yerlere benzin de dökebiliyorlar. Buharlaşmadığı sürece (birkaç dakika sürüyor), dökülen yakıt birikintileri patlayıcılar, molotoflar ve silahlarla da ateşlenebiliyor.

Pompalı tüfekler ise artık kafaya 1.5x, uzuvlara ise 1.05x (1.25x ve 0.9x sırasıyla) hasar veriyor. Popüler taarruz tüfeklerinin bazılarında geri tepme özelliği azaltıldı. Ayrıca M416’da hasarda azaltmaya gidildi.

PUBG 7.2 güncellemesi bilgisayar canlı sunucularına 20 Mayıs tarihinde, konsol ve Stadia canlı sunucularına ise 26 Mayıs tarihinde geliyor.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT AFK oyuncuları artık daha ağır bir şekilde cezalandıracak

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

PUBG