Connect with us

PUBG

PUBG Avustralya yangınına yardım kampanyasında 588,000 doların üzerine çıktı

PUBG Avustralya yangını için oluşturduğu yardım kampanyasında 588,000 doların üzerine çıktı

PUBG Avustralya‘daki yangının verdiği hasara yardım etmek için özel bir tava çıkarmıştı. Birçoğumuzun bildiği gibi, Avustralya Eylül ayında başlayan orman yangınları nedeniyle kül oldu. PUBG Corporation bugün yaptığı açıklamada, PUBG geliştiricilerinin Avustralya yangını için toplam 588.115.52 $ topladığını açıkladı.

PUBG Corp. Şubat ayında Avustralya orman yangınlarından etkilenenlere yardım etmek üzere bir bağış toplama şirketi kurdu. Oyunun pan kaplamasından elde edilen tüm gelirler, Avustralya’nın en büyük vahşi yaşam kurtarma kuruluşu WIRES’e bağışlandı.

Avustralya, bu yılın başlarında ülkenin en ölümcül orman yangında ateşe maruz kaldı. Milyonlarca hayvan öldürüldü ve evler yere yakıldı. Yangınlar o zamandan beri kontrol altına alındı ​​ve söndürüldü, ancak sonuç hala mevcut.

Korona virüs salgınının dünya çapındaki etkisi ile WIRES’in çalışması daha da zorlaştı. Bu para organizasyona çok ihtiyaç duyulacak ve Avustralya’yı eski ihtişamına geri getirmeye yardımcı olacak.

PUBG Corp, “Şimdi her zamankinden daha fazla bağışta bulunduğunuz paranın değerli bir nedeni olduğunu düşünüyoruz ve umarız bunu yaparsınız. Birlikte yapabileceğimiz iyiliği görmek gerçekten ilham verici ve küçük bir dijital ürünün satışının ve topluluğumuzun cömertliğinin dünya üzerinde bu kadar büyük bir etkisi olabileceği için onur duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Continental Series 1 Avrupa Açık Elemeleri kayıtları başladı

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

PUBG