Connect with us

PUBG oyunun birinci yılı şerefine hediye veriyor: Bedava skin!

PUBG birinci yılı şerefine bedava skin veriyor!

PUBG bedava skin burada sizlerle! Ortalığı kasıp kavuran PlayerUnknown’s Battlegrounds, birinci yılını dolduruyor! Birinci yılı şerefine her oyuncuya hediye verecek olan yapım, 1 Mayıs’a kadar PUBG’ye giriş yapan herkesi mutlu edecek gibi görünüyor. Son gelişmelere göre 1 Mayıs 2018’e kadar oyuna giriş yapacak oyuncular, bedava SCAR-L skini kazanacaklar.

Son güncelleme ile oyunda birçok değişikliğe giden yapımcı firma, başta ping sorununu düzeltmek için çabaladı. Notlarını Türkçe olarak yayımladığımız yeni güncelleme ile birlikte oyuncuların uzak sunucuları göremeyeceğini şimdiden belirtelim. Performans iyileştirmeleriyle oyuncu odaklı yapısını biraz daha güzelleştiren yapım, şimdi de birinci yılı şerefine bedava skin veriyor.

PUBG Pro Fails Videomuzu İzlediniz mi?

PUBG bedava skin ödülünü kazanmak için ne yapmalısınız?

Bu sabah gelen yamayla oyuncuların karşısına çıkan bu gelişme, oyunculara ücretsiz SCAR-L skini kazanma şansı sunuyor. Satılamaz olduğu görülen bu skini kazanmak için tek yapmanız gereken ise 1 Mayıs 2018’e kadar PUBG hesabınıza giriş yapmak. Bunun dışında herhangi bir şey yapmanız gerek yok.

PUBG Hakkında

Mart 2017’de oyuncuların beğenisine sunulan PUBG, seçtiğimiz karakterin diğer oyuncularla birlikte uçaktan haritaya düşmesiyle başlıyor. Her ne kadar biraz kontrol imkanımız olsa da büyük oranda şans eseri olarak haritanın bir yerine paraşütümüz yardımıyla iniveriyoruz. İndikten sonrası ise tamamen oyuncunun insiyatifine kalmış durumda. Haritada bulduğumuz malzemelerle güçlenmeye çalışıyoruz, bunu yaparken de diğer oyunculara yem olmamaya gayret ediyoruz. Zaman geçtikte daha donanımlı bir hale gelsek de belirli zaman aralıklarında oyun alanı yani harita küçülmeye başlıyor. İşte tam da burada oyunun amacı devreye giriyor: Hayatta kalmak! Küçülen harita, rakiplere daha fazla yaklaşma anlamına geldiği için rekabet bir anda artıveriyor. Bazen bir tava, bazense bir tüfek bizi çok daha iyi noktalara getiriyor. Haritada hayatta kalan son oyuncu oyunu kazanacağından zaman yönetimi çok önemli!

Kısaca PUBG

PUBG’nin kötü yanları

Rekabet içeren her oyunda olduğu gibi PUBG’de de kolay yoldan başarıya gitmek isteyen hileciler mevcut. Oyun yönetimi bunun önüne geçebilmek için milyonlarca hesabı oyun dışı bırakmış olsa da hilelere denk geldiğimiz anlar oluyor. Öyle ya da böyle gülü seven dikenine katlanır diyoruz ve espor dünyasına bomba gibi bir giriş yapıp, popülerliğini sürdüren bu yapıma hâlâ başlamamış olan izleyicilerimizi oyuna davet ediyoruz!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir