Connect with us

Espor

PUBG Corporation PCS Charity Showdown programını duyurdu

PCS Charity Showdown etkinliği duyuruldu.

PUBG Corporation PCS Charity Showdown programını duyurdu

Dünyayı etkisi altına alan Korona virüs(Covid-19) sebebiyle PUBG Continental Series (PCS)’nin duyurulmasından sonra PUBG Corporation, ilk etkinliği olan PCS Charity Showdown programını açıkladı.

PCS Charity Showdown, Mayıs ayı boyunca devam edecek ve Asya, Asya Pasifik, Avrupa ve Kuzey Amerika’nın bulunduğu dört bölgesel çevrimiçi etkinliği bünyesinde barındırıyor. Takımlar, her bölgesel turnuvada 100.000 ABD doları tutarındaki ödül havuzu için yarışacaklar.

Adından da anlaşılacağı gibi bir yardım etkinliği olan PCS Charity Showdown’da, PUBG Corporation kazanan takımlar tarafından seçilen yardım kuruluşları için her turnuvaya 100.000 ABD doları daha bağışlayacak ve toplamda 800.000 ABD doları tutarında bir destek fonu sağlayacak.

Turnuvanın Avrupa ayağı, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika açık elemeleri 2-12 Mayıs tarihleri arasında, grup aşamaları ise 15-24 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Büyük finallerde ise rakiplerini eleyen 16 takım, 29-31 Mayıs tarihleri arasında büyük ödül için yarışacak.


İlginizi Çekebilir:

Tencent, PUBG Mobile India Series 2020’yi duyurdu

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor