Connect with us

PUBG

PUBG Europe League LAN Elemeleri: İlk gün tamamlandı, temsilcilerimizin durumu

Elemelerin ilk gününde temsilcimiz Team Ready grubunda lider oldu.

PUBG Avrupa Ligi LAN Elemeleri

PUBG Europe League LAN Elemeleri’nin ilk günü geri kaldı. Kıyasıya geçen maçların oynandığı elemelerin ilk gününün ardından temsilcilerimizin durumu.

Bugün 2 grubun da ilk maçları oynandı. Güne A grubunun maçları ile başlanırken akşam saat 18:00 itibariyle B grubunun maçları oynandı. Toplamda 5 maçın oynandığı ilk günde A grubundaki temsilcilerimiz ilk gün maalesef kendilerini gösteremediler. Ancak B grubundaki temsilcilerimizden güzel haberler var.

İşte ilk gün sonrası A grubu puan tablosu

Temsilcilerimizden 1907 Fenerbahçe 596, Crew Esports 770 ve Oyun Hizmetleri 806 puan topladı. Toplamda takım olarak alınan öldürme skorları da çok düşük kaldı. 1907 Fenerbahçe 5 oyunda sadece 6 skor alabildi. Crew Esports 10 ve Oyun Hizmetleri 16 skor aldı.

B grubunda temsilcimiz Team Ready rüzgarı!

A grubunda işler yolunda gitmese de B grubundaki temsilcilerimiz arasından Team Ready günü 1464 puan ile 1. sırada tamamladı. Beşiktaş 12, Galatasaray 14 ve Team Chargers 15. sırada yer aldı.

Team Ready 5 maçta 29 öldürme skoru aldı. Diğer temsilcilerimizden Beşiktaş 17, Galatasaray 6 ve Team Chargers ise 9 öldürme skoru topladı.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    PUBG