Connect with us

PUBG

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

PUBG Google Stadia

PUBG Google Stadia üzerindeki yerini aldı. Popüler Battle Royale oyunu artık bulut tabanlı oyun sistemi üzerinden de oyuncular ile buluşacak.

Google’ın bulut tabanlı oyun sistemi olan Stadia PUBG gibi güçlü bir markayı saflarına katarak ilgiyi yeniden üzerine çekti. Geçtiğimiz günlerde servisi ücretsiz bir hale getirdiklerini duyuran Stadia yetkilileri bu hamle ile oyuncu sayısını da bir hayli arttırmışlardı. Bu hamleden sonra gelen PUBG atılımı da servisin popülerliğine bir hayli katkı sağlayacak gibi görünüyor.

Stadia Pro üyeleri için ücretsiz bir biçimde oynanabilir olan olan PUBG aynı zamanda çapraz platform desteğine de sahip. PUBG Corp. yetkililerinden Ashley Youngsun Nam ”PUBG Battle Royale türüne öncülük etti. Bulut tabanlı oyun sistemine öncülük eden Stadia ile güçlerimizi birleştirmekten ve büyümeye devam etmekten gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile Street Challenge’da kazanan taraf XENON oldu

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

PUBG