Connect with us

PUBG

PUBG Güncelleme Notları: 4.2 ile Erangel daha dinamik

PUBG’de yeni sezonun ikinci güncellemesi paylaşıldı!

PUBG’de yeni sezonun ikinci güncellemesi paylaşıldı!

Sezon 4 güncelleme 4.2’yi sunuyor! Erangel’in yeni hava koşulları, savaşı başka bir seviyeye taşıyor ve savaş alanına yeni bir zorluk getiriyor!

Sezonun 2. güncellemesinde, dinamik hava koşullarını Erangel haritasına getiriyoruz. Hayatta kalmaya çalışanlar artık kendilerini başka güçlü elementlere adapte etmeye çalışacak, rüzgar, dolu, şimşek, yağmur ve sis. Güncelleme raporuna, fırtınanın şiddetini öğrenmek için göz atın:

Erangel’deki dinamik hava koşullarının yanı sıra, oynanışa ve oyuncu deneyimine birkaç iyileştirme uyguladık. Bunlara, Vikendi’deki rüzgar sesinin azaltılması, Erangel’deki kıralabilir yeni objeler ve araçlara getirdiğimiz değişiklikler dahil. Nelerin değiştiğini öğrenmek için güncelleme notlarının tamamını buradan okuyun.

Survivor Pass 4: AFTERMATH’in en heyecanlı yerindeyiz ve görevleri tamamlamak ve özel ödüllerin kilidini açmak için tam 8 hafta kaldı! Co-op görevlerin durumlarını kontrol etmeyi unutmayın, bildiğiniz gibi oyuncular artık beraber çalışarak görevleri tamamlayabilecek ve ödüller kazanacak.

Survivor Pass 4: AFTERMATH, 15 Ekim ana sunucu bakımından sonra sonlanıyor. Tamamladığınız başarılar ödüllerin kilidini açacak ve Survivor Pass satın alırsanız daha fazla ödüle ulaşabileceksiniz, hemen gelişiminize göz atın ve hangi ödüllerin kilidini açabilirsiniz öğrenin!

Survivor Pass 4: AFTERMATH’i şimdi al ve Battlegrounds’u daha öncekinden çok daha farklı bir şekilde keşfet!

Yağmura hazırlanın, Güncelleme 4.2 şimşek hızıyla PUBG ana sunuculara iniş yaptı! 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG