Connect with us

PUBG

PUBG için klan sistemi geliyor!

Klan savaşları başlasın!

Oyun dünyasında yeni bir akım başlatan, çıkışından bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanan PUBG için bir yenilik daha geliyor. Veri madencileri tarafından oyun dosyaları arasında bulunan, oyuna eklenmesi düşünülen yenilik ise klan sistemi. Daha önce de PUBG ile ilgili verdiği isabetli bilgiler ile tanınan PlayerIGN Twitter hesabı üzerinden oyuna dair yeni iddialar ortaya attı.

Bu iddialara göre oyunun dosyaları arasında klan sistemine işaret eden dosyalar var. Klan sisteminin detaylarını da paylaşan veri madencisine göre bu özelliği yakın zamanda oyunda görmemiz mümkün olacak. Paylaşılan bilgilere göre bir klana sahip olabilmek için 5000 Battle Point‘e sahip olmanız gerekiyor. Verilen bilgiler arasında bir klanın maksimum kaç kişiden oluşabileceği de var. Bir klanda en fazla 20 oyuncu aynı anda bulunabilecek. Bu sistemin oyuna ne zaman resmi olarak getirileceği ise merak konusu.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

PUBG