Connect with us

Espor

PUBG IEM Katowice’e Gidecek 6 Takım Belli Oldu

PUBG IEM Katowice'e Gidecek 6 Takım Belli Oldu

Online elemler ile geçen zorlu 2 haftanın sonucunda önümüzdeki ay IEM Katowice bünyesinde yer alacak PlayerUnknown’ın Battlegrounds Invitational turnuvasına katılacak 6 takım daha belirlendi. Avrupa tarafında, Team Kinguin, Airstation Mike ve Avangar, Katowice’de yerlerini almak için hazırlıklara başladı.

Amerika tarafında ise bu katılımcılar, OpTic Gaming, Cloud9 ve Noble Esport gibibüyük espor organizasyonları oluyor. Güney Amerika takımı Kaos Latin Gamers ise kendi bölgesinde bu etkinliğe gitmeye hak kazanan ekip oldu.

PUBG IEM Katowice için elemeler son hızla devam ediyor

Geçtiğimiz hafta sonu 512 takım ile başlayan elemeler, iki ana bölge olan Avrupa ve Amerika’dan 8 takımın diğerlerinin arasından sıyrılması ile sonuçlandı. Her bölgeden sekiz takım davet edildi. Bu takımlar, pazar akşamı başlayıp önümüzdeki ay yapılacak olan büyük turnuvaya katılmak üzere en az altı bölge ile (üç Amerika, üç Avrupa’dan) yarıştılar.

Elemelerden sıyrılan takımlar halihazırda davetli olan ve FaZe Clan, Team Vitality, Ghost Gaming, Method, TSM, ve Tempo Storm gibi takımların arasına katılacak. 50 bin dolar ödüllü Invitational , 2018’in ilk büyük ölçekli PUBG LAN etkinliği olacak. 24 Şubat ve 25 Şubat’ta Katowice, Polonya’da gerçekleşecek etkinliği sabırsızlıkla bekliyoruz.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor